Barracuda Candy Girl - Z polską metką - Moda lato 2015

Markę, którą założyła Candy Girl!
Joanna Mroczkowska / 05.05.2015 06:29

Na rynku pojawiła się nowość! Barracuda to nowa marka ubrań, która powstała z potrzeby tworzenia prostych, a jednocześnie ładnych i wygodnych ciuchów. A do tego stworzyły ją siostry Basia i Monika Hetmańskie. Basia Hetmańska znana jest szerszej publiczności pod artystycznym pseudonimem Candy Girl.

Barracuda na wiosnę i lato 2015

Marka stawia na ponadczasowość. Dlatego obok sezonowych nowości przez cały rok dostępna jest linia Basic, w której zmieniają się tylko materiały w zależności od sezonu. Zaś najnowsza kolekcja Barracuda na sezon wiosna-lato 2015 jest bardzo elegancka, ale prosta w formie. Dominują tu róże, turkusy i metaliczne szarości.

Barracuda to marka, firma rodzinna. Stworzyłyśmy ją razem z siostrą, bo lubimy piękne rzeczy, które są dobrze skrojone i wykonane z najlepszych tkanin. Lubimy dbać o szczegóły, dlatego większość rzeczy szyjemy na miarę. W obecnej chwili projekty Barracuda są dostępne w naszym sklepie internetowym, ale pracujemy nad tym aby otworzyć swój własny butik.

- powiedziała specjalnie dla Polki.pl - Basia Hetmańska

Do stworzenia linii siostry Hetmańskie użyły eleganckich tkanin, zwiewnych, lejących jedwabi i satyny oraz wysokiej jakości koronki i ekologicznej skóry. A co ważne, wszystkie materiały sprowadzane są z Włoch, Niemiec i Francji, a ubrania szyte w Polsce. W końcu musimy wspierać rodzimą gospodarkę :)

Więcej mody na wiosnę i lato 2015: