Bądź trendy jeszcze tej zimy - Quiosque

Ta jesień i zima pełna jest miękkich, harmonijnych kolorów, pięknie tworzących atmosferę nowoczes-ności, zrównoważonej odrobiną tajemniczej historii i natury. Ciepłe kolory nabierają lekko przykurzonego zabarwienia...
KOLORY

Ta jesień i zima pełna jest miękkich, harmonijnych kolorów, pięknie tworzących atmosferę nowoczes-ności, zrównoważonej odrobiną tajemniczej historii i natury.
Gra kontrastów: intensywny/rozmyty, zimny/ciepły, matowy/połyskujący, miejski/naturalny tworzy ich niuanse, głębię i bogactwo.
W tej mieszaninie, pośród jasnych kolorów znajdziesz delikatne zielenie butelkowe, zabarwione bielą i przydymione szarości.
Ciepłe kolory nabierają lekko przykurzonego zabarwienia: piwne odcienie złota, bogate i ciepłe róże, odcienie miedzi, orzeźwione odrobiną zimowej bieli.
Szukając chłodnych odcieni znajdziesz najgłębszą, zimną zieleń, turkus, atramentowy granat i desz-czowe szarości, zaczerwienione róże i chłodno zabarwione biele.
Ciepłe i ciemne kolory są rozświetlone i napełnione energią przez odcienie złota i metalicznej cyny, podczas gdy biel i czerń stanowią jak zawsze piękny, klasyczny kontrast.


PŁASZCZE
są wzorowane na męskich lub pomyślane z nawiązaniem do elementów historycznych

ŻAKIETY
są raczej dopasowane i krótkie, ze specjalną uwagą poświęconą kołnierzom lub ich brakowi

SPÓDNICE
nawiązują do zamaszystych, kołowych kształtów, miękkich bombek lub linii tulipana

SPODNIE
pozwalają ci wybrać między linią luźną, z wyraźnie zaznaczoną i wysoką talią a mocno dopasowanymi i super wąskimi kształtami dżinsów oraz nieco luźniejszymi szortów

SUKIENKI
są swobodne lub dopasowane i mocno podkreślające linię ciała

TOPY
obejmują zarówno linie o perfekcyjnych proporcjach jak też obszerne i przesadzone sylwetki

DZIANINA
jest miękko drapowana, z bezkształtną lub wyolbrzymioną linią dekoltu, często wyraźnie za duża

STYLIZACJA

Sylwetki mają silną kobiecą zmysłowość, wyrażoną w przemyślanych proporcjach, kobiecych kształtach i delikatnych, lecz wyraźnych ozdobach.
Wygląd męski i lekko militarny jest miło skontrastowany z miękkim i kobiecym komfortem.

Łam zasady mody by stworzyć nowoczesny wygląd ! W rzeczywistości jedyną zasadą jest by pozornie nic do siebie nie pasowało. Ale uważaj – to może być niebezpieczne.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)