Backstage wiosennej kampanii Reserved

Kolejna odsłonę kampanii „Beautiful Story”, tym razem w RPA
/ 14.02.2012 07:02
Malowniczo położony Kapsztad stał się tłem sesji wizerunkowej, której gwiazdą w sezonie wiosna-lato 2012 jest Anne Vyalitsyna, rosyjska top modelka. Widziana obiektywem fotografa Angelo Pennetta przybliża nam swoją opowieść.

Po Annie Jagodzińskiej, Karmen Pedaru, Magdalenie Frąckowiak, Sashy Pivovarowej w sesji zdjęciowej dla RESERVED swoją piękną historię opowiada jedna z najjaśniejszych gwiazd światowego modelingu- Anne Vyalitsyna. Prywatnie partnerka Levine, wokalisty zespołu 5, top-modelkazachwyca swoją urodą, sposobem bycia i profesjonalizmem.

Anne jest przede wszystkim piękną kobietą. To powszechna cecha wszystkich top modelek. Mniej powszechne jest to, że Anna jest niesłychanie przyjazną osobowością, bardzo pogodną, otwartą i szczerą. Ma wszystkie cechy modelki, z którą chce się pracować: rozbrajający uśmiech, profesjonalne podejście do pracy oraz niesamowitą łatwość w zjednywania sobie ludzi na planie. W prestiżowym rankingu portalu models.com Anne znajduje się w pierwszej 20-tce najbardziej rozchwytywanych modelek świata. Innymi słowy ideał…

– mówi Kapłan- Gerc, Dyrektor Marketingu LPP.

Piękna historia Anne to opowieść o potencjale marzeń. Od najmłodszych lat, celem młodziutkiej Rosjanki z Nizhny’ego Novgorod’u był sukces w branży mody w wymiarze światowym, Anne w niespełna sezon od pierwszego lokalnego castingu z małego rosyjskiego miasteczka trafiła na wybiegi największych projektantów Paryża, Mediolanu i Nowego Jorku. Jest gwiazdą sesji okładkowych międzynarodowych edycji najbardziej prestiżowych czasopism i bohaterką największych kampanii reklamowych. W wiosenno-letniej sesji wizerunkowej dla Reserved, Annie Vyalitsynie towarzyszył model Luke Nel.

Tym razem tłem opowieści był Kapsztad. Miasto położone na styku dwóch Oceanów, bez wątpienia miejsce magiczne. Wschód spotyka się z Zachodem. To idealna przestrzeń do opowiedzenia kolejnego rozdziału pięknej historii RESERVED.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)