POLECAMY

Axami dla Panny Młodej wiosna/lato 2010

Wyjątkowe chwile zasługują na szczególną oprawę. Firma Axami prezentuje kolekcje stworzone z myślą o jednym z najważniejszych dni w życiu każdej kobiety…
Magnetic
Seria Magnetic stanowi wyjątkowe połączenie delikatności i ujmującego wdzięku, zarówno na poziomie projektu jak i wykonania. Misternie zdobione zestawy z unikalnymi koronkowymi aplikacjami będą idealne na dzień ślubu. Dla każdej panny młodej, która w alkowie chce zaskoczyć ukochanego kobiecą niewinnością i wrodzoną subtelnością.

Euphoria
Linia Euphoria zachwyci przyszłą pannę młodą wyjątkową wytwornością zdobień. Komplety te to pełne romantyzmu i zmysłowości kreacje, które fascynują bogactwem wyszukanych detali i ręcznie robionych wykończeń. Prawdziwy szyk i gracja. Dla każdej kobiety, która ceni wykwintność intymnej garderoby.

Lovely
Seria Lovely to klasyka w najlepszym wydaniu. Zestawy Lovely są niezwykle funkcjonalne i wygodne. Oszczędność ornamentów pozwala wydobyć prawdziwe piękno bieli, która zmysłowo okrywa ciało nadając mu szczególnego blasku. Dla tych kobiet, które stawiają na elegancką prostotę krojów.

Intensimo
Kolekcja pełna radości i świeżości. Wszystko za sprawą tasiemkowych wiązań, dzięki którym zestawy zyskują niesamowitą lekkość i zwiewność. Całość uzupełniają śliczne koronkowe dodatki. Doskonałe dla kobiet, które nade wszystko cenią życiowy optymizm i chcą bardzo radośnie przeżywać dzień zamążpójścia.

Divinie
Kolekcja Divinie jest propozycją dla kobiet z fantazją i wyjątkową wyobraźnią. Komplety te to bowiem prawdziwe bieliźniane arcydzieła, które będą nie tylko obowiązkowym elementem garderoby, ale też gustownym dodatkiem – satynowe ramiączka staników ozdobione są mieniącymi się w słońcu cyrkoniami. Dla kobiet, które w dniu ślubu chcą oczarować swoim wyglądem.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)