POLECAMY

Adidas Originals A.039 - przeciwieństwa się przyciągają

Kolekcja adidas Originals A.039 to najmłodsze dziecko marki, stworzone z myślą o tych, którzy szukają originalności. Jej nazwa została zaczerpnięta z symbolu podstawowego koloru adidas Originals – charakterystycznego błękitu.

Kolekcja adidas Originals A.039 to najmłodsze dziecko marki, stworzone z myślą o tych, którzy szukają originalności. Jej nazwa została zaczerpnięta z symbolu podstawowego koloru adidas Originals – charakterystycznego błękitu.

Nowa odsłona jest pełna ciekawych, niekonwencjonalnych rozwiązań zainspirowanych miejskim stylem życia. Jesienno-zimowe stylizacje to harmonijne połączenia pełnych przeciwieństw ubrań i butów, które podbiją serca nie jednej dziewczyny i chłopaka.
 

Życie w wielkim mieście zmusza do niekonwencjonalnych rozwiązań. Rano szkoła, parę godzin później zaliczamy rodzinny obiad, a potem biegiem na imprezę ze znajomymi. Kto ma czas na przebieranie się? Mimo to zawsze chciałoby się wyglądać modnie i odpowiednio do klimatu sytuacji. Dlatego nowa odsłona kolekcji adidas Originals A.039 została zainspirowana właśnie przez nowoczesny, miejski styl życia. To rozwiązania dla chłopaków i dziewczyn, którzy żyją szybko, lubią bawić się modą i wyrażać siebie przez swój strój.

Pędzący królik
Ambasadorem kolekcji jest niebieski królik - szybki zwierzak w charakterystycznym kolorze adidas Originals. Królik to ikona przeciwieństw – z jednej strony, słodkie puchate zwierze, z drugiej zwinne i szybkie. To odzwierciedlenie nowej lnii A.039, która umiejętnie łączy różne style i trendy miejskiej mody. Ugrzecznione ubrania - sweterki, cardigany, topy i koszule w spokojne desenie takie jak krata i pasy, stworzone jakby z myślą o popołudniowej herbatce u babci, skomponowane są z ubraniami o nowoczesnych wzorach, z ciekawymi nadrukami i w jaskrawych kolorach. Takie połączenia sprawiają, że po herbatce równie dobrze w tym samym stroju można wyskoczyć na miasto ze swoją paczką. Kolekcja pełna jest przeciwności, które zestawione razem fenomenalnie ze sobą współgrają.

Czuj kolor
Nowe, modowe propozycje z kolekcji A.039 opierają się na modnych, spokojnych, stonowanych kolorach, które wzmocnione są jednym, solidnym akcentem. Stylizacje z nowej kolekcji budowane są na bazie trzech podstawowych barw: białego, czarnego i szarego. Każda z kompozycji ożywiona zostaje przez jedną część garderoby w pobudzającym kolorze. Oprócz błękitu charakterystycznego dla adidas Originals, którego nie mogło zabraknąć w tej kolekcji, pojawiają się też róż, fuksja i granat. Spokój i szarości połączone są więc z intensywnymi, energicznymi barwami. Takie zestawienie przywodzi na myśl szarość miasta, rozbudzaną przez światła i neony.

Może morze w mieście?
W kolekcji znajdziemy też nawiązania do marynarskiego stylu, ale w ulicznym wydaniu. 

Widoczne są zarówno w pojawiających się motywach kontrastujących, poziomych pasów, jak i w doborze bieli i granatu jako podstawowych kolorów niektórych stylizacji. Oczywiście domeną całej kolekcji jest zachowanie równowagi, dlatego przeciwwagą dla motywów marine są miejskie trampki, spodnie z szelkami i kurtki w jaskrawych kolorach.

Klasyka i nowoczesność
Linia jest też spotkaniem nowoczesności z klasyką i dziecięcymi wzorami. Uwagę zwraca wesołym zabawny T-shirt z aplikacją jakby nabazgroloną dziecięcą ręką. Kto w końcu nie tęskni za czasami, kiedy kolorowa kreda i kawałek chodnika były spełnieniem marzeń? Dzieciństwo w mieście, gra w klasy i spotkania przy trzepaku, czyli miejskie życie w stylu old school to wesołe wspomnienia, które pomogą znieść jesienną chandrę. Jesień i zima wcale nie muszą być nudne.

Kolekcje adidas Originals są dostępne w salonach marki w Krakowie (Bonarka City Center i Galeria Krakowska), Łodzi (Manufaktura) i Poznaniu (Stary Browar) oraz w wybranych sklepach adidas w Polsce.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)