Zimowe kurtki i płaszcze - Wyprzedaże 2017 - Trendy sezonu

Zimowe wyprzedaże trwają! Zobacz, co znajdziesz w sklepach już teraz!
Joanna Mroczkowska / 07.01.2017 05:28

Modne kurtki i płaszcze z zimowych wyprzedaży

Podczas zimowych wyprzedaży w sklepach znajdziecie nie tylko ubrania na teraz, ale również mnóstwo ciuchów, które przydadzą się wiosną i latem. Puchówki i futra kupicie w obniżonych cenach, ale jeśli mądrze zaplanujecie zakupy, to znajdziecie modne ubrania na kolejne sezony.

 

Jak korzystnie robić zakupy na wyprzedażach?

Do naszego przeglądu trafiły zarówno płaszcze, jak i kurtki - tych chyba nigdy za wiele. Niestety biorąc pod uwagę, że w naszym kraju (sorry, taki mamy klimat), przez 7 miesięcy w roku ukrywamy nasze stylizacje pod okryciami wierzchnimi warto jest mieć więcej niż 1 sztukę.

płaszcze z wyprzedaży
1. płaszcz Zara, ok. 359 zł, 2. niebieski płaszcz Mango, ok. 199 zł, 3. szary płaszcz Tatuum, ok. 199 zł, 4. czarny płaszcz maxi H&M, ok. 99 zł - kolaż Polki.pl

Chociaż wyprzedaże dopiero wystartowały to i tak już teraz znajdziecie mnóstwo wartych naszej uwagi okazji. Mimo wszystko, jestem za tym, by jeszcze chwilę poczekać. Pod koniec stycznia nastąpi kumulacja obniżek i wtedy będziemy mogły upolować prawdziwe okazje.

Zakupy z głową - 10 zasad kupowania na wyprzedażach

Rabaty sięgną nawet -90%! Oczywiście możemy przegapić moment, gdy wymarzona kurtka będzie w naszym rozmiarze, ale mimo to radzę zaryzykować. Teraz w większości przypadków obniżki mogą być jeszcze naciągane, a pierwotne ceny podwyższane, by okazja wydawała się bardziej lukratywna. Powodzenia!