Klapki Kubota dostępne w Biedronce fot. Adobe Stock

Kultowe klapki marki Kubota kupisz teraz w Biedronce. W latach 90. nosił je niemal każdy

Klapki marki Kubota to jeden z najmodniejszych dodatków ostatnich sezonów. W Biedronce znów można je kupić za śmiesznie niską cenę. Klapki kosztują tylko 19,90 zł.
/ 18.06.2020 13:04
Klapki Kubota dostępne w Biedronce fot. Adobe Stock

Na taką promocję czekało wielu fanów marki Kubota. Kiedyś wyznacznik kiczu kupowany na targach, dziś modny dodatek ukochany przez młodzież. W nowej ofercie supermarketów Biedronka kupisz te kultowe klapki na rzep za zaledwie 19,90 zł. 

Klapki Kubota w Biedronce za 19,90 zł

W związku z ogromną popularnością Kubotów, Biedronka postanowiła zorganizować wyjątkową promocję dla swoich klientów, który są fanami marki. Do wyboru masz piankowe klapki na rzep marki Kubota w trzech wariantach kolorystycznych: morskim, niebieskim i czerwonym. Klapki kosztują zaledwie 19,99 zł. Oprócz nich możesz także kupić dwupak skarpetek tej samej marki, również za 19,99 zł.

fot. Materiały prasowe, klapki Kubota, cena 19,90 zł

Klapki i skarpety Kubota są dostępne w Biedronce od 15 czerwca. Jeśli chcesz je upolować, powinnaś się spieszyć. Wyprzedają się jak świeże bułeczki i za kilka dni może ich już zabraknąć. Buty nie są dostępne w każdym ze sklepów marki. Jeżeli chcesz je kupić, musisz poświęcić czas na poszukiwania w najbliższych marketach. 

Kiedy modne były klapki Kubota?

W latach 90. XX wieku klapki Kubota były obowiązkowym uzupełnieniem stroju "pewnych środowisk" w Polsce. Noszono je zwłaszcza w mniejszych miasteczkach i na wsiach. Kupowane były na targach i noszone bez przymrużenia oka.

Więcej modnych ubrań z wyprzedaży:
Ta sukienka za 39,90 zł H&M to hit tego lata!
Zobacz modne sandały od 29 zł!