Srebrna kurtka w Lidlu fot. Adobe Stock

Srebrna kurtka z Lidla wyprzedała się w 1 dzień. Na szczęście online jest jeszcze dostępna

Od poniedziałku 24 lutego w Lidlu można kupić termiczne, watowane, wiosenne kurtki, w tym bardzo modną - srebrną kurtkę za 59,90 zł. To prawdziwa okazja cenowa, więc nic dziwnego, że sklepy już odnotowują jej braki - wyprzedała się bardzo szybko!
Edyta Liebert / 26.02.2020 09:48
Srebrna kurtka w Lidlu fot. Adobe Stock

Żartobliwie można powiedzieć, że za srebrną kurtkę niektóre marki każą sobie płacić jak za złoto. Astronomicznej (kosmicznej) kwoty nie zapłacisz w Lidlu, dlatego na własne oczy widziałyśmy, jak panie szperały w koszach, by znaleźć swój rozmiar.

Każda sroka (zwł. modowa) nie przejdzie obojętnie obok takiego odzieżowego rarytasu. Jeśli interesujesz się modą wiesz, że srebrne kurtki od kilku sezonów wiodą prym na pokazach, znajdziesz je w ofercie największych sieciówek (Reserved, Zara) i w sklepach internetowych (Zalando, Modivo). Lidl nie chciał pozostać w tyle i przebił sklepy swoją ofertą.

Srebrna kurtka w Lidlu za 59 zł

Od poniedziałku 24.02 w sklepach stacjonarnych Lidl pojawiła się oferta kurtek przejściowych: watowane modele nie ustępują sieciówkowym propozycjom, a prezentują się niebanalnie. Kolorystyka jest różna: od jasnej zieleni, przez granat i morelę, na srebrze skończywszy. I to właśnie ta srebrna kurtka przykuła wzrok kupujących w podwarszawskim Lidlu - i to o poranku!

Kurtka z Lidla występuje w rozmiarach 34-44. Jest lekko ocieplana watoliną. Materiał wierzchni jest odporny na wiatr i wodę.

Srebrna kurtka Lidl 59 zł

 

Srebrna kurtka w Lidlu to koszt 59,99 zł i w sklepach stacjonarnych trudno dostać ją w popularnym rozmiarze. Na szczęście jest jeszcze dostępna online (również w kolorze czarnym oraz granatowym)w rozmiarach 36 i 38. Warto ją zamówić i przekonać się, czy spełnia oczekiwania. Naszym zdaniem prezentuje się rewelacyjnie.

Kupujesz w Lidlu? Nie marnuj czasu na przeglądanie gazetki:

Tagi: kurtka