Allegro Smart! Week fot. Materiały prasowe

Rusza Allegro Smart! Week – rabaty do -70%! Dołącz do programu i korzystaj z gigantycznych zniżek!

Kabinówka Wittchen przeceniona z 499 zł do 79 zł, a może perfumy lub telewizor z atrakcyjnym rabatem? Miliony produktów w cenach niższych nawet o 70%! Takie rzeczy dzieją się tylko podczas Allegro Smart! Week.
Allegro Smart! Week fot. Materiały prasowe

Allegro Smart! Week – największy festiwal promocji dla posiadaczy usługi Smart! właśnie wystartował i będzie trwał do 4 października. Jeśli przystąpisz teraz do wspomnianego programu lojalnościowego, zyskasz na tym jeszcze bardziej niż zwykle: czekają na ciebie nie tylko darmowe dostawy i zwroty, ale także gigantyczne rabaty! Miliony najróżniejszych produktów możesz kupić nawet z 70% zniżką! 

Oferta specjalna przygotowana w ramach Smart! Week obejmuje wszystkie kategorie dostępne na Allegro: Moda, Uroda, Dom i Ogród, Zdrowie, Elektronika, Motoryzacja, Dziecko, Gry i inne. Oznacza to, że w świetnej cenie możesz kupić niemal wszystko, w tym komputery, konsole do gier, smartfony i telewizory oraz miliony innych produktów, także tych codziennego użytku.  

Podczas tygodniowego festiwalu ofert zniżki dostępne dla klientów Allegro Smart! oferują m.in. takie marki jak Samsung, Xiaomi, Playstation, JBL, Calvin Klein, Toshiba, Asus, Henkel, Hasbro, Osram, EA Games, Procter & Gamble i wiele, wiele innych.

Jak skorzystać z promocji w tegorocznej edycji Allegro Smart! Week?

Oto najważniejsze informacje w pigułce:

  •  Allegro Smart! Week jest adresowany wyłącznie do osób korzystających z usługi Allegro Smart!
  • Jeśli jeszcze nie przystąpiłaś do programu lojalnościowego, możesz to zrobić za pośrednictwem strony internetowej: http://allegro.pl/smart.
  • 2 rodzaje ofert: nielimitowane i limitowane: oferty nielimitowane są dostępne w dużych ilościach przez cały tydzień, oferty limitowane pojawiają się codziennie – ceny produktów są obniżone nawet o 70%. Jeśli chcesz skorzystać z tak dużego rabatu, musisz zachować czujność i działać szybko – już dziś zacznij śledzić stronę https://na.allegro.pl/allegro_smartweek. Najatrakcyjniejsze promocje będą się tam pojawiać codziennie. Kto pierwszy, ten lepszy! 
  • Żeby zwiększyć szansę na zdobycie upatrzonych produktów, dodaj je do obserwowanych. Będzie to możliwe na 20 minut przed udostępnieniem oferty. Jeśli to zrobisz, Allegro wyśle ci powiadomienie o tym, kiedy dokładnie przedmiot zostanie wystawiony na sprzedaż. 
  • Produkty z limitowanej oferty nie będą mogły być zakupione w dowolnej ilości. W przypadku najlepszych ofert, użytkownicy mogą kupić tylko 1 sztukę w cenie promocyjnej, dla niektórych produktów będzie to max. 5 sztuk, w zależności od oferty.

Allegro Smart!  – korzyści dla klientów

Allegro Smart! to wyjątkowy program lojalnościowy, który zapewnia klientom wiele korzyści:

  • bezpłatne dostawy do ponad 27 000 punktów odbioru oraz bezpłatną dostawę do domu przez kuriera,
  • bezpłatne zwroty
  • dostęp do limitowanej oferty Smart!, festiwali ofert i przedsprzedaży biletów na najpopularniejsze koncerty, spektakle i wydarzenia dostępne poprzez eBilet,
  • niewiarygodnie korzystne oferty w trakcie trwania Smart! Week (miliony produktów w świetnych cenach!).

Od uruchomienia Allegro Smart! w 2018 roku klienci korzystający z platformy zakupowej zaoszczędzili łącznie ponad 1 mld zł. A jak to wygląda w przypadku pojedynczych klientów? To zależy tylko od nich, ale warto wiedzieć, że rekordzista dzięki Allegro Smart! zaoszczędził 114 000 zł!

 

Artykuł powstał z udziałem marki Allegro