Damskie i męskie swetry świąteczne w Lidlu - od kiedy i w jakiej cenie?

Swetry świąteczne Lidl fot. Adobe Stock
Już wkrótce w Lidlu będzie można kupić swetry świąteczne. W dyskoncie pojawią się modele damskie i męskie. Sprawdź, w jakim terminie i w jakich cenach będą dostępne w sprzedaży.
Marta Kosakowska / 19.11.2019 11:04
Swetry świąteczne Lidl fot. Adobe Stock

Świąteczne swetry to must have zimowej garderoby. Modele z reniferami, mikołajami, elfami, bałwankami i innymi gwiazdkowymi akcentami będzie można nabyć w Lidlu. Dyskont przygotował ofertę wzorów damskich i męskich.

Swetry świąteczne w Lidlu - termin i cena

Gwiazdkowa kolekcja pojawi się w Lidlu 28.11 (czwartek). Znajdą się w niej: kapcie, skarpetki, t-shirty, a nawet bielizna. Jednak największym zainteresowaniem będą się cieszyć swetry świąteczne. Będzie można je kupić w sklepach stacjonarnych oraz przez internet.

Damskie swetry świąteczne z Lidla utrzymane są klasycznej estetyce. Nie brakuje kojarzonych ze świętami Bożego Narodzenia kolorów: czerwieni i granatów, a także modnej szarości. Dostępne rozmiary to S-L. Wszystkie w cenach 39,99 zł.

 

Swetry świąteczne damskie Lidl

Męskie swetry świąteczne z Lidla nawiązują do wzorów skandynawskich, a także zabawnych motywów znanych z popkultury. Dostępne rozmiary to M-XL. Wszystkie w cenie 39,99 zł.

Swetry świąteczne męskie Lidl

Więcej modnych swetrów:
Kaszmirowy sweter na jesień i zimę 2019/2020
Ciepły kardigan - najmodniejsze modele sezonu
Modne golfy na jesień i zimę 2019/2020
 

Redakcja poleca

REKLAMA