Black Friday fot. ImaxTree/ AgencjaFree

Black Friday - najlepsze promocje, zasady, gdzie obowiązują

W jednym miejscu zebrałyśmy wszystkie informacje o promocjach na Black Friday.
Karolina Kalinowska / 26.11.2018 12:00
Black Friday fot. ImaxTree/ AgencjaFree

Black Friday to wielkie święto zakupów, które przyszło do nas z USA. Za oceanem jest to zawsze piątek (czwarty piątek listopada) po Dniu Dziękczynienia, który jest uważany za symboliczny początek zakupów przed Bożym Narodzeniem. W tym dniu klienci mogą liczyć na atrakcyjne promocje - nawet do -70%.

Czarny Piątek 2018 - święto zakupów!

Black Friday w Stanach Zjednoczonych jest obchodzony od wielu lat (pierwsze wzmianki pojawiają się już na przełomie lat 50. i 60. XX wieku), a co roku ten zwyczaj zdobywa coraz większą popularność i pojawia się w większej liczbie innych krajów.

Nad Wisłą obniżki cen nie są niestety tak atrakcyjne, ale i tak możesz liczyć na promocje rzędu 40-50%. Pocieszające jest, że w każdym roku coraz więcej marek przyłącza się do akcji i przygotowuje dla swoich klientów wyjątkowe rabaty. 

Nie mamy wątpliwości, że robiąc zakupy w Czarny Piątek można sporo zaoszczędzić. Aby ułatwić ci zorientowanie się we wszystkich promocjach, przygotowałyśmy mini zestawienie sklepów, w których możesz kupić wymarzony sweter lub krem do twarzy w niższej cenie. 

Poniżej znajdziesz najatrakcyjniejsze promocje na Black Friday:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)