Płaszcz Anny Lewadowskiej ze sztucznego baranka fot. ONS.pl

Anna Lewandowska w płaszczu idealnym na początek wiosny. Podobny kupisz w Lidlu

Anna Lewandowska lubi uniwersalne ubrania - często pokazuje się w ulubionym brązowym płaszczu ze sztucznego baranka. Kupisz taki w Lidlu za 58 zł.
Edyta Liebert / 05.03.2020 11:00
Płaszcz Anny Lewadowskiej ze sztucznego baranka fot. ONS.pl

Anna Lewandowska nie rozstaje się ze swoimi ulubionymi ubraniami - bezsprzecznie należy do nich brązowy płaszcz ze sztucznego baranka, który wpadł nam w oko. Podobny kupisz w sklepie Lidl.

Płaszcz Anny Lewandowskiej 

Wiosna już niebawem, ale nim rozgości się na dobre, nie należy chować do szafy ciepłych wierzchnich okryć. Anna Lewandowska ostatnio pokazała się w płaszczu o bardzo modnej teksturze - sztucznego baranka. Brązowy kolor podkreślił jej karnację i kolor włosów.

Anna Lewandowska w płaszczu na Instagramie

Screen Instagram Anna Lewandowska

Płaszcz w stylu Anny Lewandowskiej kupisz w Lidlu

Tego typu płaszcze są modne od kilku sezonów i bez problemu znajdziesz je w popularnych sieciówkach a nawet dyskontach. Jak udało się nam ustalić, płaszcz Anny Lewandowskiej jest już trudno dostępny - pochodzi z poprzedniej kolekcji sieciówki Mango. Niemniej jednak kilka kliknięć i... mamy zamiennik! I to w naprawdę niskiej cenie w Lidlu w ofercie wyprzedażowej za 58 zł:

Płaszcz ze sztucznego baranka w Lidlu

Zaletą płaszcza ze sztucznego baranka jest jego mięsistość i dobre właściwości termoizolacyjne. Dzięki temu sprawdzi się przy niskich temperaturach, a rozpięty - nawet wczesną wiosną.

Płaszcz sam w sobie stanowi atrakcyjny element wykańczający stylizację. Klasyczny krój jest tu konieczny - oversize'owy może dodać ci nawet kilka kilogramów - w takiej sytuacji dobierz do niego wtedy np. botki na słupku lub modne sneakersy Fila

Największe i najciekawsze promocje i okazje: