POLECAMY

Słoneczna AKADEMIA Dax Cosmetics

Słoneczna AKADEMIA Dax Cosmetics – zapraszamy wszystkich nad polskie morze, tego lata spędź swój słoneczny urlop z nami! Do tego konkurs - wygraj wycieczkę do Egiptu!
Słoneczna AKADEMIA Dax Cosmetics
Chcemy być opalone i zdrowe. Jedno nie musi wykluczać drugiego. Chcemy czuć się bezpiecznie na słońcu i przebywać na plaży bez ograniczeń. Chcemy, aby nasza opalenizna była trwała, a skóra dobrze nawilżona. W sposób szczególny chcemy chronić przed szkodliwym działaniem słońca nasze dzieci, dla których zabawa na plaży, nad morzem jest wielką frajdą.

Jak to osiągnąć? Nic prostszego:
Opalenie bez dylematów – SŁONECZNA AKADEMIA Dax Cosmetics zaprasza nad morze!!!

Słoneczna Akademia Dax Cosmetics to bezpieczna strefa opalania, wypoczynku i relaksu adresowana do wszystkich kobiet i ich dzieci, które w naszej Akademii znajdą coś wyjątkowego wyłącznie dla siebie i swoich pociech.
Miejsce, w którym można zbadać nawilżenie skóry, poziom melaniny, a także dowiedzieć się, jak zabezpieczać skórę przed szkodliwym działaniem promieni UV. Słoneczna Akademia Dax Cosmetics to także doskonała zabawa.

A wszystko to dlatego, że kosmetyki Dax Cosmetics dając poczucie bezpiecznego opalania całej rodzinie, a szczególnie mamom i ich dzieciom, pozwalają na totalną beztroskę i nieograniczony relaks w strefie Słonecznej Akademii Dax Cosmetics.

Słoneczna Akademia Dax Cosmetics dedykowana jest wszystkim osobom, które dbają o zdrowie i cenią sobie zdrowy wygląd skóry, nie stroniąc przy tym od opalania się i dobrej zabawy.

Na uczestników akcji czeka wiele atrakcji:
- zajęcia jogi oraz fitness
- nauka tańca w gorących, latynoskich rytmach
- porady specjalisty z dziedziny kosmetologii
- liczne konkursy, gry i zabawy
- plażowe przedszkole dla dzieci

Całości akcji towarzyszyć będzie ogólnopolski konkurs internetowy, w którym nagrodą jest dwuosobowa wycieczka do Kraju Faraonów.

Aby wziąć udział w konkursie, kliknij tutaj!


Baw się razem z Dax Cosmetics! Pokaż nam, jak spędzasz urlop - zrób sobie zabawne zdjęcie, wykorzystując do tego produkt z serii słonecznej Dax Cosmetics. Zdjęcie zamieść na FotoGalerie polki.pl.

UWAGA! Wyłoniliśmy zwycięzcę konkursu "Baw się z Dax Cosmetics"! Autorką nagrodzonego zdjęcia jest tomasam!

Zasady konkursu:
1.
Konkurs "Baw się z Dax Cosmetics! Wygraj wycieczkę do Kraju Faraonów" zostanie przeprowadzony na forum serwisu polki.pl w dziale FotoGalerii w terminie od 25 czerwca do 17 sierpnia 2008 r. do godz. 24.00
2. W konkursie mogą wziąć udział wyłącznie zdjęcia:
- na których oprócz osoby biorącej udział w konkursie występuje także produkt serii słonecznej Dax Cosmetics
- które są zgłoszone przez osobę, której wizerunek widnieje na zdjęciu
- indywidualne, nie będące zdjęciami grupowymi
- nie naruszające w jakikolwiek sposób obowiązującego w kraju porządku prawnego
3. Nagrodą Główną jest tygodniowy pobyt dla dwóch osób w Kraju Faraonów. Termin realizacji od 01.10.2008 do 10.12.2008.
4. Prace będą oceniane przez Komisję Konkursu złożoną z przedstawicieli: redakcji serwisu polki.pl, firmy Dax Cosmetics oraz Agencji Studio M&B
5. Nagroda trafi do osoby, której pracę Komisja Konkursu oceni najwyżej.
6. Ogłoszenie wyników Konkursu zostanie opublikowane 15 września 2008 roku w serwisie polki.pl.
7. Prawa autorskie majątkowe do prac nadesłanych przez uczestników konkursu powinny należeć do uczestników konkursu. Uczestnicy konkursu ponoszą pełną odpowiedzialność wobec Organizatora w przypadku zgłoszenia przez osoby trzecie roszczeń z tytułu naruszenia ich praw wskutek wykorzystania przez Organizatora tekstów zgodnie z niniejszym Regulaminem. Warunkiem wydania Nagrody Głównej jest podpisanie przez Zwycięzcę umowy o przeniesienie prawa autorskiego do zdjęcia.
8. Zgłoszenia muszą być unikalnymi zdjęciami prezentującymi w zabawny sposób wykorzystanie produktu Dax Cosmetics oraz Uczestnika Konkursu.
9. Dane do odbioru nagrody należy wysłać na redakcyjną skrzynkę forumową najpóźniej do 22 września 2008 r. W przypadku przekroczenia tego terminu nagroda przechodzi na następną osobę.


Akademia będzie obecna na polskim wybrzeżu przez 8 weekendów w najmodniejszych nadmorskich miejscowościach:
27.06 - 29.06 Świnoujście
04.07 – 06.07 Łeba
11.07 - 13.07 Władysławowo
18.07 - 20.07 Międzyzdroje
25.07 – 27.07 Mielno
01.08 – 03.08 Darłowo
08.08 – 10.08 Dziwnów
15.08 – 17.08 Ustronie Morskie
Przez 6 godzin dziennie, od piątku do niedzieli – szukaj nas na plażach!!!

Główny sponosor akcji:
Dax Cosmetics
www.dax.com.pl

Partnerem akcji są:
Hot Moda & Shopping
Uroda
Polki.pl
Babyonline.pl

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (8)
/8 lat temu
szkoda zachodu na komentowanie tego
/10 lat temu
Zdjęcie baaardzo KIEPSKIE pod każdym względem, w galerii zdjęć konkursowych było co najmniej 10 ciekawszych i lepiej wykonanych. Może Jury Konkursu uzasadni jakoś swój wybór??? Gdyż jednoznacznie nasuwa się sugestia, że to ktoś znajomy/z rodziny. Widzę, że moja opinia na ten temat nie jest odosobniona... a to tymbardziej daje do myślenia. Współczuję wszystkim niedocenionym uczestnikom o wiele ładniejszych zdjęć.
/10 lat temu
nie wstyd wam? (pytanie kierowane do redakcji polki.pl) :D
POKAŻ KOMENTARZE (5)