Jak nakładać samoopalacz w piance fot. FREE

Samoopalacz w piance - jak go nakładać

Sprawdź jak uzyskać piękną słoneczną opaleniznę bez smug jeszcze dzisiaj!
Małgorzata Machnicka / 12.12.2014 10:09
Jak nakładać samoopalacz w piance fot. FREE
Nieplanowana wcześniej impreza? Spontaniczna randka? Wszystkie wiemy, że nie ma nic bardziej apetycznego niż jędrne i muśnięte słońcem ciało. Ale przecież mamy środek zimy... Głowa do góry, na ratunek przychodzi samoopalacz w piance, dzięki któremu będziesz cieszyła się piękną, zdrową i równomierną opalenizną jeszcze dzisiaj!

Samoopalacz w piance (lub musie) to jeden z lepszych wynalazków w tej dziedzinie. Posiada niemal same zalety i właściwie konkurencję pozostawia daleko w tyle. Polecamy szczególnie te marki Vita Liberata i St. Moriz. Mają tę wyższość, że wchłaniają się błyskawicznie i właściwie po paru minutach można założyć ubranie. Przed jego użyciem warto jednak zapoznać się z kilkoma naszymi radami.

Jak nakładać samoopalacz w piance?

  • przed nałożeniem samoopalacza zafunduj sobie porządny peeling, ciało powinno być idealnie przygotowane na kontakt z samoopalaczem, w przeciwnym razie łatwo o smugi i zacieki
  • samoopalacz w piance najlepiej nakładać specjalną rękawicą (zazwyczaj jest dołączona do opakowania) - nakładaj niewielką ilość na rękawicę i wcieraj w ciało okrężnymi ruchami - jest to bardzo proste, ponieważ samoopalacz wygląda jak tint (jest lekko barwiony) przez co od razu widać ewentualne niedociągnięcia, które można łatwo poprawić
  • nie musisz się martwić, jeśli przy pierwszym myciu od zastosowania samoopalacza widzisz, że bardzo się zmywa - to tylko wierzchni wcześniej wspomniany tint, ciało i tak będzie już miało bardziej słoneczny odcień
  • zabieg możesz powtarzać tak długo, aż otrzymasz pożądany odcień - naszym zdaniem 3 razy w zupełności wystarczy

Ważna rada:

Pamiętaj, aby po peelingu a przed zastosowaniem samoopalacza nie nakładać żadnego balsamu ani olejku do ciała. Skóra powinna być idealne sucha! Tak samo jest tuż po nałożeniu samoopalacza - z nawilżającym kremem powinnaś poczekać minimum 2 godziny.

Więcej o pielęgnacji ciała:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (8)
/31.07.2015 13:11
I na długo Ci wystarczy eliza. Spokojnie możesz ją wrzucić do pralki - nie zniszczy się. :)
/30.07.2015 22:15
Dzięki dziewczyny, znalazłam tę rękawicę w douglasie, kupiłam, rzeczywiście świetna, o wiele łatwiej równo nią nałożyć samoopalacz :)
/25.07.2015 12:17
Mocca z tego co się orientuje to nie powinno cię to uczulić rękawica z jednej strony posiada gładki materiał, z drugiej zwykła piankę :) nie wiem jaki to rodzaj materiału ale wydaje mi się że możesz spokojnie kupić.
POKAŻ KOMENTARZE (5)