Pozbądź się włosków aż do 4 tygodni! Poznaj wielofunkcyjny depilator marki Philips

Chcesz sprawdzić jego działanie na własnej skórze? Wystarczy odpowiedzieć na jedno pytanie i wziąć udział w konkursie!
03.06.2021 10:08

Skuteczna, lecz również delikatna depilacja to marzenie wielu kobiet. Gładka skóra bez podrażnień i wrastających włosków wydaje się wizją idealną? Maszynki podrażniają skórę i wymagają częstego używania, a wosk sprawia, że włosy wrastają? Sięgnij po depilator Philips 8000! Dzięki swojej wyjątkowej budowie zapewnia szybką i bezproblemową depilację, efekt gładkości aż do 4 tygodni oraz wielofunkcyjność, która przyda się w czasie letnich wyjazdów.

Wielofunkcyjny depilator Philips 8000

Depilacja to istotny element rutyny pielęgnacyjnej, który wielu osobom spędza sen z powiek. Usuwanie owłosienia może być czasochłonne, wymagać częstego powtarzania i nie dawać satysfakcjonujących efektów. Jeśli próbowałaś już wielu sposobów, warto sięgnąć po urządzenie do zadań specjalnych: depilator Philips 8000. Z jego użyciem depilacja to dopiero początek pielęgnacji!

Dzięki 70 000 ruchów na minutę, nowy depilator Philips skutecznie i szybko usuwa włoski z każdej powierzchni ciała. Gładkie nogi w 10 minut? To możliwe! Co ważniejsze, efekty depilacji utrzymują się bardzo długo – możesz cieszyć się nimi aż do miesiąca! Dzięki dodatkowej nasadce do miejsc wrażliwych, Philips poradzi sobie również z włoskami pod pachami czy w okolicach bikini, nie podrażniając skóry.

Depilatora Philips 8000 możesz używać na sucho i na mokro – antypoślizgowy uchwyt umożliwi to nawet pod prysznicem, dzięki czemu możesz połączyć kilka elementów pielęgnacji za jednym razem, a samo działanie urządzenia będzie delikatniejsze. 

Lampa OptiLight pomoże w dokładnym zabiegu, oświetlając depilowaną powierzchnię skóry. Nie musisz również martwić się o czas – akumulator zapewnia aż 40 minut pracy urządzenia.

Depilacja to dopiero początek

Depilatory Philips 8000 to wielofunkcyjne urządzenia, które umożliwiają nie tylko depilację, lecz również inne zabiegi pielęgnacyjne, łącząc w sobie wygodę i nowoczesną technologię. Skorzystaj z dodatkowych akcesoriów, by zapewnić skórze doskonałą pielęgnację. W zależności od modelu w pakiecie z depilatorem otrzymasz zestaw nasadek, wśród których znajdziesz:

  • Głowicę golącą i nasadkę do przycinania, zapewniające precyzyjne golenie i regulację długości włosków
  • Nasadkę do miejsc wrażliwych, która umożliwia delikatną pielęgnację pach lub okolic bikini
  • Trymer z nasadką, dzięki któremu w łatwy sposób wyregulujesz długość włosków
  • Nasadki napinające skórę, by depilacja przebiegała szybciej i bardziej komfortowo
  • Szczoteczkę złuszczającą, która pomaga zapobiegać wrastaniu włosów

 

 

Weź udział w konkursie i wygraj depilator Philips BRE735!

 

Artykuł powstał z udziałem marki Philips