POLECAMY

Pielęgnacja szyta na miarę...

...jest najbardziej skuteczna i najprzyjemniejsza. Dlatego powinna być dopasowana zarówno do potrzeb skóry, jak i Twojego charakteru.
Pielęgnacja szyta na miarę... fot. Fotolia
Twój charakter to indywidualny zestaw cech osobowości. To od niego zależy, jaki masz stosunek do innych ludzi, otaczającej cię rzeczywistości i, oczywiście, samej siebie. A także do szeroko pojętej kwestii pielęgnacji. Zastanów się: dlaczego ty preferujesz długą gorącą kąpiel, a twoja najlepsza przyjaciółka szybki prysznic? Może dlatego, że gdy ty leżysz pod kocem z kubkiem herbaty i książką, ona rozciąga się po wieczornym joggingu? Luksja, mając świadomość tego, jak różne są kobiety, ma w swoim portfolio produkty dla każdej z nich, bez względu jak odmienne mają charaktery i jak różny styl życia prowadzą. Od 25 lat ta polska marka co sezon oferuje nowości, zgodne z panującymi trendami i w odpowiedzi na potrzeby kobiet. A ty? Jaka jesteś? Czy uważasz się za...

...fankę natury?

Wszystko, co naturalne jest dla ciebie stworzone, a najlepiej czujesz się na łonie natury? Jeśli jesteś taką romantyczną duszą, najnowsza linia mydeł w kostce Luksja Nostalgia uwiedzie cię. Nawiązuje ona do znanych na całym świecie mydeł marsylskich, o tradycyjnej recepturze, a wysoka zawartość składników naturalnych czyni je delikatnymi dla skóry.

...delikatną i kobiecą?

Chcesz, aby w twoim życiu panowała harmonia? To spokój wprowadza cię w najlepszy nastrój? W takim razie zachwycą cię płyny, dzięki którym kąpiel w wannie pełnej piany stanie się najlepszym lekarstwem na stres. Do tego pięknie pachnące świece, miękkie ręczniki... O tak, to lubisz najbardziej, prawda?

...kobietę aktywną?

Twój kalendarz pęka w szwach od liczby zadań i obowiązków? Przy tym kochasz ten wieczny pęd i kolejne wyzwania są dla Ciebie przyjemnością? W twojej łazience doskonale sprawdzą się żele pod prysznic ze składnikami balsamu Care Pro. Kosmetyki z tej serii nawilżają i wygładzają skórę, będąc idealnym rozwiązaniem dla zabieganych kobiet, które nie chcą rezygnować z pielęgnacji mimo braku czasu.
 
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)