POLECAMY

WOW! Kosmetyki powiększające biust

Przekonaj się, czy krem faktycznie może wpłynąć na rozmiar biustu.
Nadal nie wierzysz w ich działanie? Z kosmetykami powiększającymi biust jest dokładnie tak samo jak z tymi likwidującymi cellulit - mogą poprawić wygląd skóry, ale tylko przy bardzo sumiennym stosowaniu połączonym z masażem.

Kremy z tej kategorii zawierają fitoestrogeny i składniki ujędrniające, napinające oraz nawilżające. Sam kosmetyk nie powiększy biustu o kilka rozmiarów, ale może poprawić jego wygląd. Takie kremy delikatnie podnoszą biust, a biust lekko uniesiony w górę, sprawia wrażenie większego. Dbają również o skórę piersi i dekoltu - apetyczniej wyglądające ciało to seksowniejsze ciało!

Więcej o kosmetykach:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (20)
/miesiąc temu
Hej, dziewczyny! A co myślicie o https://frashe.pl/? :) Nie ma go tutaj w zestawieniu, a zastanawiam się nad kupnem, bo na tej stronie jest rabat 10%.
/miesiąc temu
szczerze mówiąc wybraliście chyba jedne z najmniej skutecznych kremów na biust :D inne kremy z tej samej firmy też do niczego się nie nadają. Na biust stosuję Frashe i może nie powiększył mi biustu, ale na pewno go ujędrnił przez co lekko się podniosły. Przede wszystkim skład serum jest naturalny i nie ma tego syfu co w pozostałych kremach :)
/3 miesiące temu
Hej, żaden kosmetyk nie jest w stanie Ci podnieść biustu, taka prawda :( Może Ci ewentualnie ujędrnić, ale nie powiększyć. Sama stosuję serum Frashe, świetnie ujędrnił mi biust, ale tylko na taki efekt liczyłam, więc spoko. :)
POKAŻ KOMENTARZE (17)