Imperial Clinic fot. Materiały prasowe

Kompleksowe i bezinawzyjne oczyszczenie skóry - HydraFacial

HydraFacial to nowoczesna metoda dogłębnego, a zarazem nieinwazyjnego oczyszczania skóry, która skradła serca nawet najbardziej wymagających Pacjentów.
Poza efektem czystej skóry jesteśmy w stanie zapewnić jej detoksykację, dogłębne nawilżenie, lifting i regenerację. Skóra zaraz po zabiegu wygląda świeżo, jest napięta i rozświetlona. O zabiegu HydraFacial opowiadają kosmetolodzy renomowanej warszawskiej kliniki Imperial Clinic, znajdującej się na ul. Obozowej 16 oraz ul. Słomińskiego 7.
Imperial Clinic fot. Materiały prasowe

Co wyróżnia zabieg HydraFacial?

W przeciwieństwie do tradycyjnych zabiegów oczyszczających, HydraFacial zapewnia skórze delikatne oczyszczanie oraz efekt rozświetlonej, odmłodzonej skóry bez bólu w trakcie i po zabiegu. Urządzenie charakteryzuje się uniwersalnością, dlatego jest świetną opcją dla osób z wieloma problemami skórnymi w różnym wieku. Ze względu na brak okresu rekonwalescencji stanowi świetne rozwiązanie jako zabieg bankietowy.  

W terapiach z użyciem technologii HydraFacial bardzo ważną funkcję pełnią trzy specjalnie opatentowane oraz wielofunkcyjne preparaty, które oprócz intensywnego nawilżenia, wykazują działanie przeciwutleniające, rozświetlające, seboregulujące i przeciwzapalne. Zawarte w nich substancje aktywne wnikają głęboko do skóry dzięki wcześniejszemu złuszczaniu warstwy rogowej za pomocą jednorazowych końcówek HydroPeel - mówi kosmetolog kliniki Imperial Clinic- Zuzanna Łukasiewicz. 

Wieloetapowa odnowa i regeneracja skóry 

Na pierwszy etap zabiegu przypada eksfoliacja. Wykorzystywane w nim serum Activ-4 zawiera składniki aktywne tj.: glukozamina HCL, wyciąg z alg, ekstrakt drożdżowy, kwas mlekowy oraz mleczan sodu, dzięki którym skóra zostaje przygotowana do głębszego oczyszczania, a wcześniej wymienione substancje zapewniają łatwiejszą penetrację składników aktywnych stosowanych w kolejnych etapach. 

Ekstrakcja, czyli kolejny krok, który ma na celu przywrócić odpowiednią mikroflorę skóry oraz oczyścić zanieczyszczone pory. Używane podczas tego etapu serum Beta-HD Clear w swoim składzie posiada substancje aktywne, takie jak: wyciąg z wiązówki, kwas salicylowy oraz ekstrakt z miodu, które mają działanie seboregulujące, antybakteryjne, przeciwzapalne i gojące rany, dzięki czemu idealnie nadaje się dla skór zanieczyszczonych i problematycznych.

Zabieg HydraFacial kończy etap nawilżenia i antyoksydacji. W serum Antiox+ wykorzystane są wyciągi z kasztanowca, zielonej herbaty, kwiatów arniki oraz czerwonych alg, peptydy, kwas hialuronowy. Dzięki tej unikalnej formule, która wzbogacona jest o kombinację przeciwutleniaczy i substancji rozjaśniających, skutecznie eliminuje plamy pigmentacyjne oraz wyrównuje koloryt skóry twarzy, pozostawiając skórę przyjemnie nawilżoną. 

W Imperial Clinic terapie z wykorzystaniem HydraFacial wzbogacamy o zastosowanie specjalnych boosterów, bogatych w składniki aktywne, które dobieramy indywidualnie do potrzeb skóry Pacjenta - mówi kosmetolog kliniki Imperial Clinic- Dominika Czapska

Hydrafacial - idealny zabieg na okres jesienno-zimowy

Zabieg Hydrafacial w okresie jesieni i zimy będzie doskonałą opcją jako samodzielny zabieg oraz jako terapia przed inwazyjnymi zabiegami: laserami, mezoterapią igłową, Dermapenem. HydraFacial przygotuje skórę do innych zabiegów i sprawi, że efekty takiej terapii łączonej będą jeszcze większe! W samodzielnym zastosowaniu zabieg Hydrafacial wykonujemy z dodatkiem kwasów złuszczających- glikolowego i salicylowego, w różnych stężeniach, w zależności od skóry Pacjenta. Jest to zabieg medycznego oczyszczania, po którym skóra jest dogłębnie oczyszczona z różnego rodzaju zanieczyszczeń, zaskórników. Taka skóra po zabiegu jest niezwykle odżywiona, promienna i rozświetlona. 

Wiele naszych Pacjentek, szczególnie w sezonie jesienno-zimowym korzysta z zalet i możliwości jakie daje im terapia z wykorzystaniem HydraFacial. W Imperial Clinic jest to zdecydowany faworyt do oczyszczania i nawilżania skóry, który świetnie sprawdza się samodzielnie, jak i jako uzupełnienie terapii łączonych - dodaje kosmetolog Weronika Kłosek

 

Zachęcamy do odwiedzenia strony: www.imperialclinic.pl oraz hydrafacial.pl aby poznać więcej szczegółów dotyczących zabiegu HydraFacial. Zespół Imperial Clinic przygotował specjalne promocje na pojedyncze zabiegi oraz pakiety zabiegowe terapii HydraFacial. Zapraszamy do wypróbowania! :)

Materiał powstał z udziałem marki Imperial Clinic. 

Tagi: ciało