Kobiecy komfort na pierwszym miejscu. Dlaczego warto myśleć o swoich potrzebach i traktować je poważnie

kobieta fot. Adobe Stock
Żyjemy coraz szybciej, oczekujemy od życia i od siebie coraz więcej. Najważniejsza jest dla nas rodzina i najbliżsi. To dla nich jesteśmy w stanie zrobić praktycznie wszystko. Równie istotna jest praca, rozwój, szkolenia, pasje. W tym pędzie codzienności, rutynie i podążaniu do celu, warto czasem zatrzymać się i pomysleć o sobie, swoich uczuciach, potrzebach i przyjemnościach.
kobieta fot. Adobe Stock

Warto uzmysłowić sobie, że ty — kobieta, matka, żona, córka, pracownik — też masz potrzeby. Aby dobrze funkcjonować, zarówno fizycznie, jak i duchowo, warto pamiętać o ich zaspokojeniu. Poczucie radości, zadowolenie z siebie, uczucie odprężenia i spokoju mają realny wpływ na inne sfery naszego życia, a więc na naszą rodzinę, pracę, zainteresowania. 
 
Twój komfort jest ważny. Na co zwrócić uwagę, aby każdego dnia czuć się ze sobą dobrze?
 

Relaks

Nie masz na to czasu? Praca, dom, dom, praca. Kto tego nie zna? Chociaż zabrzmi to banalnie, to… nie samą pracą człowiek żyje. Po intensywnym dniu czy tygodniu warto podziękować samej sobie. Jak? Domowe SPA, kawa z przyjaciółką, ulubiony serial, medytacja. Wybierz to, co TOBIE sprawia przyjemność.
 

Zbilansowana dieta

O tym pamiętaj codziennie. Twoje menu wpływa na odporność, nastrój, poziom satysfakcji i koncentrację. Jeśli chcesz dawać z siebie wszystko, to dostarcz swojemu organizmowi odpowiednie składniki odżywcze. Nie zapominaj o śniadaniu, nie jedz obiadu przy biurku, pośród dokumentów i przy laptopie, zjedz pyszną kolację z rodziną. Pij dużo wody i często sięgaj po warzywa oraz owoce. To małe rzeczy, które mają ogromny wpływ na poczucie komfortu.
 

Aktywność fizyczna

Dla każdego może oznaczać coś innego, jednak zawsze chodzi o ruch. Wybierz swoją ulubioną formę. Możesz biegać, rozciągać się, medytować, uprawiać jogę, chodzić na siłownię, tańczyć lub spacerować. Podczas gdy uprawiamy sport, wyzwalają się endorfiny, a więc hormony szczęścia, które są niezwykle istotne dla poczucia spokoju, akceptacji i komfortu.
 

Czas z bliskimi

Dodaje energii, umacnia, wycisza, pozwala inaczej spojrzeć na rzeczywistość. Otaczaj się dobrymi ludźmi, przy których rozkwitasz i rozwijasz się. Do minimum ograniczaj kontakt z tzw. wampirami energetycznymi, którzy niekoniecznie pozytywnie wpływają na twój nastrój. 
 

Bycie sobą

Tylko tyle i aż tyle. W dzisiejszym świecie bycie autentycznym to nie lada wyzwanie. Gdy większość powiela schematy, ty staraj się nie udawać nikogo. Począwszy od wyrażania opinii, po dobór makijażu i stroju. Nie musisz ślepo podążać za modą. Wybieraj to, w czym czujesz się dobrze. Stylizacje dopasowuj do swojej figury i własnego gustu. 
 
Nie zapomnij też o doborze odpowiedniej bielizny oraz wkładek higienicznych, dzięki którym będziesz czuła się pewnie, niezależnie od sytuacji i stroju. 
 
Jakie wkładki wybrać? Wśród wkładek Bella Intima znajdziesz aż 5 rodzajów wkładek, które dopasujesz do swojej bielizny. Różnią się one długością oraz poziomem chłonności.
 • Bella Panty Intima Normal
 • Bella Pany Intima Large
 • Bella Panty Intima Plus Normal
 • Bella Panty Intima Plus Large
 • Bella Panty Intima Plus Extra Long

Czym wyróżniają się wkładki Bella Intima? 

 • Posiadają delikatne pokrycie z bawełny organicznej, pochodzącej z ekologicznych upraw.
 • Celuloza zastosowana we wkładzie chłonnym jest bielona bez użycia chloru cząsteczkowego.
 • Są bezpieczne dla alergików i osób z bardzo wrażliwą skórą. 
 • Wkładki Bella Intima nie zawierają naturalnego lateksu, dzięki czemu zminimalizowane jest ryzyko wystąpienia reakcji alergicznych.
 • Są bezzapachowe (warianty: Intima normal i Intima large)
 • Posiadają ekstrakt z białych kwiatów (warianty: Intima Plus)
 • Wyróżniają się tym, że są ultracienkie i idealnie dopasowują się do różnych rozmiarów bielizny,
 • Te w wersji Large charakteryzują się podwyższoną chłonnością.
 • Kartonik, w który zapakowane są wkładki, wykonany jest z surowca pochodzącego z dobrze zarządzanych lasów i innych kontrolowanych źródeł.
 
A ty, pamiętasz o sobie i swoim komforcie? Drobne rzeczy mogą mieć duży wpływ na twoje życie i poczucie zadowolenia. Bądź dla siebie dobra i nie zapominaj o własnych potrzebach. 
 
 
Materiał powstał z udziałem marki Bella. 
 
Tagi: Bella

Redakcja poleca

REKLAMA