POLECAMY

Jak wyglądać seksownie?

To proste. I nie potrzebujesz do tego skórzanego gorsetu ani spodni w panterkę. O seksownym wyglądzie decydują ukryte szczegóły – świetne włosy, apetyczna skóra, detal bielizny.
Marzysz by zawsze wyglądać nienagannie i przyciągać spojrzenia? Musisz pamiętać o jednym - Im mniej jesteś "zrobiona", tym bardziej kręcisz facetów.

5 zasad jak wyglądać seksownie:

  1. Oszczędnie z eksponowaniem. Twój dekolt nie musi mieć rozmiarów Wielkiego Kanionu. W tym sezonie najlepiej postawić na bardziej zabudowany, ale za to koronkowy top. Warunek: jeden przezroczysty/ażurowy strój wystarczy. Pod taki top nie zakładaj więc koronkowej bielizny, tylko nieprzejrzystą (zapomnij też o kabaretkach)
  2. Pokaż trochę ciała. Najlepiej gołe nogi. Moda temu sprzyja. Szpilki plus mini najlepiej wyglądają z gołymi, lekko opalonymi (np. samoopalaczem) nogami (na imprezę oczywiście jedziesz taksówką). Brytyjki uwielbiają ten trend!
  3. Noś biżuterię. Jeśli chcesz wyglądać efektownie, wybieraj wszystko, co lśniące. Złote łańcuszki i łańcuchy (najlepiej kilka naraz). Odrzuć stereotypowo kobiece gadżety, takie jak kwiaty we włosach lub naszyjniki z korali. O wiele bardziej sexy jest np. męski zegarek.
  4. Zaakcentuj jeden detal. Pomaluj np. usta na czerwono lub paznokcie na czarno (supermodne!). Albo załóż gruby pas podkreślający talię. Tylko pamiętaj: te rzeczy nie zagrają dobrze w zestawie. 
  5. Nie przesadź. Jeśli założysz mini pierwszy raz w życiu, wieczór prawdopodobnie przesiedzisz w kącie. Bez sensu. Pamiętaj, że najbardziej sexy jest dobra zabawa.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (9)
/5 lat temu
blee
/6 lat temu
fuuuuuuuuuuu brzydkie miało byc seksowne a nie wiocha
/8 lat temu
blllllleeeeeeeeeeee
POKAŻ KOMENTARZE (6)