POLECAMY

Jak uprzyjemnić sobie seks?

Z pomocą przychodzą medyczne zabiegi ginekologii estetycznej. Radzimy jak poprawić jakość życia seksualnego.
Jak uprzyjemnić sobie seks? fot. materiały prasowe Sharpol
Brak satysfakcji podczas współżycia, dyskomfort, wysiłkowe nietrzymanie moczu – powstałe problemy mają różne przyczyny, ale jedno rozwiązanie.

Sfera seksualna jest jednym z ważniejszych elementów życia każdej z nas. Zbliżenie wpływa na relacje z partnerem, buduje poczucie więzi, pewność i podnosi samoocenę. Natomiast spadek napięcia ścianek i rozluźnienie pochwy (VRS) są powodem trudności osiągania przyjemności podczas każdego aktu i problemów w innych sferach życia. Lifting pochwy i poprawę doznań gwarantują zabiegi wykorzystujące laser. Na czym polega zabieg odmładzania kobiecych narządów i jakie ma dodatkowe właściwości tłumaczy specjalista.

Problem ma wielkie oczy

Spadek napięcia ścianek i rozluźnienie pochwy są częstą konsekwencją trudnego porodu. Przypadłość może dotyczyć również kobiet, które mają taką "urodę" lub są po menopauzie – wspomniane objawy mogą być wynikiem naturalnego starzenia się organizmu. "Dolegliwość rozluźnienia pochwy przestaje być tematem tabu, ponieważ życie seksualne jest dla nas ważne, a skala problemu jest duża. Powodem są wydłużająca się długość życia i większa aktywność seksualna. Sama przypadłość może prowadzić do obniżenia tylnej ścianki narządu, a następnie do infekcji i NTM, czyli wysiłkowego nietrzymania moczu" - tłumaczy Urszula Sztwiertnia, konsultant medyczny firmy Shar-Pol specjalizującej się w nowoczesnych systemach dla medycyny estetycznej. "Objawy można leczyć dzięki zabiegowi laserem "Beladona", na który decydują się pacjentki ze względów zdrowotnych, psychologicznych i estetycznych" - uzupełnia Urszula Sztwiertnia.
 

Przebieg zabiegu

Laserowy zabieg "Beladona" stanowi doskonałą alternatywę dla zabiegów chirurgicznych ponieważ jest całkowicie bezpieczny i bezbolesny. "Zabieg jest wykonywany przy pomocy specjalnej końcówki endowaginalnej, którą wprowadza się do wnętrza pochwy. Dzięki emisji odpowiedniej ilości energii lasera następuje poprawa elastyczności i nawilżenia pochwy, które przywracają komfort współżycia i odczuwanie doznań. Laser powoduje również obkurczenie tkanek poddanych zabiegowi, co prowadzi do zmniejszenia kąta nachylenia cewki moczowej. W efekcie, zabieg przywraca cewce normalną funkcjonalność i funkcję trzymania moczu" - dodaje Urszula Sztwiertnia.

Laser "Beladona" ma również działanie przeciwzapalne, poprawia odporność narządów intymnych na infekcje. Dzięki zabiegowi pochwa staje się bardziej ciasna i elastyczna, w konsekwencji czego kobieta odzyskuje satysfakcję ze współżycia seksualnego i pewność siebie. Zabieg obkurczania pochwy jest nieinwazyjny (odczuwalne jest tylko ciepło), nie wymaga znieczulenia i trwa jedynie 20 minut. Nie pozostawia blizn i pozwala kobiecie wrócić do aktywności seksualnej już po 7 dniach. Przeciwwskazaniami do wykonania zabiegu są: ciąża, miesiączka, cukrzyca, infekcje oraz choroby autoimmunologiczne i nowotworowe. Kuracja powinna być wykonywana tylko w profesjonalnych gabinetach medycyny estetycznej.

Wyłącznym dystrybutorem aparatu do zabiegu Beladona w Polsce jest firma Shar-Pol.
 
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)