sauna finska fot. Materiały prasowe

Jak się odmłodzić bez skalpela i igieł? Sprawdź pierwsze w Europie wodorowe SPA!

W Warszawie właśnie otworzyło się pierwsze wodorowe SPA w Europie. Nowa strefa Studio Sante Uzdrowisko Miejskie pod hasłem „Twoje źródło młodości” obiecuje przeciwdziałać starzeniu się. Wszystko za sprawą wodoru molekularnego, który jest jednym z najsilniejszych antyoksydantów na świecie, dzięki czemu korzystnie wpływa na skórę i spowalnia procesy starzenia się organizmu. Pobyt w SPA pozwoli przyjąć terapeutyczne dawki wodoru za sprawą m.in.: pierwszego na świecie jacuzzi wodorowego, a także łaźni parowej, tężni solankowej, czy wypoczywalni.
sauna finska fot. Materiały prasowe

Wodór jest jednym z najsilniejszych antyoksydantów. Wspomaga organizm w walce z wolnymi rodnikami chroniąc przed chorobami i spowalniając procesy starzenia. Z tego powodu wodór molekularny może być nazywany nowym świętym Graalem przeciwdziałania starzeniu się. Studio Sante Uzdrowisko Miejskie w Warszawie to pierwsze SPA wodorowe w Europie. W warszawskim Studio Sante właśnie otwiera się zupełnie nowa strefa pod hasłem „Wodorowe SPA Studio Sante – Twoje źródło młodości”. 

Kąpiel w jacuzzi wodorowym, dzięki nasyceniu wody wodorem, pomoże zadbać o piękną skórę. Antyoksydacyjne działanie wodoru spowalnia procesy starzenia skóry i poprawia jej ogólny wygląd. Cząsteczki wodoru w formie nanopęcherzyków łatwo przenikają przez ścianę naczynia krwionośnego, a następnie z ogólnoustrojowym krążeniem są rozprowadzane w całym organizmie. Kąpiel w jacuzzi wodorowym staje się doskonałym źródłem młodości dla skóry.

Przychodząc do Studio Sante z dobroczynnych właściwości wodoru skorzystać można też w wypoczywalniach wodorowych Tepidarium i Zielony Zakątek, w łaźni parowej, czy w tężni solankowej. Goście mogą poddać się również niezwykle skutecznym zabiegom oczyszczania wodorowego w strefie zabiegowej. To jednak nie koniec niespodzianek!

Pierwsze na świecie hologramy w saunie

Odwiedzając Studio Sante zobaczysz pierwsze na świecie animacje holograficzne wyświetlane podczas seansów saunowych.  Animacje prezentowane będą na największym na świecie wyświetlaczu holograficznym jaki kiedykolwiek został zamontowany w SPA – harmonijnie zestawione z muzyką, kolorowymi światłami i ruchami saunamistrza, odkryją zupełnie nowe doznania przed saunowiczami. To wszystko w największej w Warszawie saunie fińskiej.

O wszystkich atrakcjach Wodorowego SPA przeczytasz na stronie Studio Sante: . 

Materiał powstał z udziałem marki Studio Sante

Tagi: ciało