POLECAMY

Dodaj sobie pewności w sytuacjach intymnych i nie tylko

Dezodorant intymny – poznaj jego właściwości
Dodaj sobie pewności w sytuacjach intymnych i nie tylko fot. Fotolia

Podczas sytuacji intymnych kobiety kochają czuć się swobodnie i komfortowo. Dbamy o piękny wygląd, kupujemy seksowną bieliznę, włączamy nastrojową muzykę i... coś jest nie tak. Czujemy się niekomfortowo, kiedy nasze okolice intymne mają nieprzyjemny zapach. Co może być tego przyczyną i jak możemy sobie z tym radzić? 

Odpowiednia dieta 

Jesteś tym co jesz – dosłownie i w przenośni. Dieta ma ogromny wpływ na zapach naszego organizmu a w tym okolic intymnych. Produkty, które na pewno wpływają na zapach okolic intymnych to: czerwone mięso, cebula, szczypior, por i czosnek. Nie musisz usuwać ich ze swojego jadłospisu, ale nie powinnaś wybierać ich przygotowując romantyczną kolację. 

Zapach kobiety 

Pamiętaj, że każda kobieta ma swój indywidualny biochemiczny zapach, który nasila się w czasie pobudzenia seksualnego albo podczas miesiączki. Nie powinnaś się go wstydzić! To zupełnie naturalne i na pewno nie przeszkadza twojemu partnerowi. 

Infekcja intymna 

Nieprzyjemna woń może być oznaką infekcji intymnej. Jeżeli czujesz mocny rybi zapach najprawdopodobniej jest to bakteryjne zakażenie pochwy, natomiast zapach drożdży jest oznaką grzybicy. W takiej sytuacji powinnaś od razu udać się do ginekologa, który pomoże ci wyleczyć uciążliwą dolegliwość. 
 
Po odpowiedniej kuracji nieprzyjemny zapach okolic intymnych powinien ustąpić, a ty będziesz mogła znowu poczuć się komfortowo. 

Pewność siebie 

Na rynku pojawił się innowacyjny produkt, który nie tylko doda ci pewności siebie w sytuacjach intymnych, ale także podczas całego dnia – dezodorant intymny. Ma piękny zapach i pozwoli ci zachować niezwykłą świeżość przez cały dzień. 
 
Dezodorant intymny możesz stosować zawsze – podczas okresu, upalnych letnich dni, przed stosunkiem albo stresującą sytuacją. Dodatkowo jest doskonałą alternatywą, kiedy nie możesz pozwolić sobie na szybki prysznic.
 
Boisz się, ze dezodorant intymny może mieć niekorzystny wpływ na florę bakteryjną okolic intymnych? Niepotrzebnie! Te produkty są przebadane dermatologicznie, ginekologicznie i mogą używać je osoby z niezwykle wrażliwą skórą
 
Produkt możesz stosować bezpośrednio na skórę oraz na bieliznę w celu uzyskania bardziej intensywnego, świeżego zapachu. 
 
Na uwagę zasługują dezodoranty FemfreshEveryday Car Freshness i Ultimate Care Active Fresh (dostępne wyłącznie w sieciach Rossmann). Pierwszy z nich ma delikatny zapach, właściwości kwiatu nagietka oraz specjalną formułę Multi-Actif, która doda ci pewności siebie przez cały dzień! Dodatkowo posiada jedwabny ekstrakt chroniący skórę okolic intymnych. Do wyboru masz również dezodorant z jonami srebra Ultimate Care Active Fresh, który zapewni ci długotrwałą świeżość. 
 
 

Świeżość i komfort w wielkim mieście 

Poznaj 6 produktów, które pozwolą ci czuć się świeżo w letnie dni

Puder do zadań specjalnych 

Wszystko co powinnaś wiedzieć o higienie intymnej 

 

 
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)