Domowe SPA

To ekonomiczna opcja ze względu na czas i poniesione koszty. Wystarczy twoja własna łazienka, kilka gadżetów i pachnące kosmetyki!
/ 18.05.2009 12:45

Jak się przygotować?

- zorganizuj czas i zadbaj o przestrzeń. Postaraj się, by te chwile należały tylko do ciebie. W twoim osobistym SPA zapal świece – ich przytłumione światło spotęguje relaksującą atmosferę. Rozrzuć płatki kwiatów i zadbaj o piękny zapach – użyj olejków zapachowych, które mają właściwości aromaterapeutyczne.

- kup odpowiednie kosmetyki. Wśród nich na pewno powinny się znaleźć peelingi, olejki drenujące, sól do kąpieli, kuracje do rąk i stóp, maseczki na twarz.

- relaksująca kąpiel to podstawa. Zacznij od wtarcia soli kąpielowej w skórę. Następnie zanurz się w ciepłej wodzie. Na koniec weź letni prysznic. Jeśli masz mało czasu, możesz robić kilka rzeczy na raz, np. leżąc w wannie, zrób peeling twarzy i nałóż na nią maseczkę.

- przy okazji prywatnego wieczoru SPA warto poświęcić więcej czasu swojej cerze. Zrób staranny demakijaż, nałóż maskę. Na koniec nanieś na twarz krem i zrób minimasaż.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/06.10.2012 19:06
świetny pomysł, z takim domowym SPA, ostatnio sama sobie taki zorganizowałam, wystarczyło kilka odpowiednich kosmetyków, parę zapachowych świeczkach, lampka wina, dobra muzyka i do szczęścia nic więcej nie potrzeba