Chroń siebie i środowisko wybierając ochronę przeciwsłoneczną marki Eau Thermale Avène

To, jak ważna jest ochrona przed promieniowaniem UV, wie chyba każdy. Stosowanie odpowiednich kremów przez cały rok, a szczególnie w okresie letnim, kiedy słońce silnie działa na skórę, to podstawa świadomej pielęgnacji.
12.05.2021 14:46

Ochrona przeciwsłoneczna

Kremy z filtrami UV mają za zadanie chronić skórę przed poparzeniem słonecznym oraz fotostarzeniem się skóry.  Wybierając taki kosmetyk, warto kierować się jego składem. Skóra na słońcu znacznie szybciej wysusza się, więc potrzebuje też dodatkowej ochrony i ukojenia już w trakcie opalania.

Ochrona skóry przed promieniowaniem słonecznym jest misją marki Eau Thermale Avène od 30 lat. Warto wybrać spray SPF50+ lub krem SPF 50+ o wyjątkowym opatentowanym kompleksie ochronnym Sunsitive®, zawierającym tylko 4 filtry przeciwsłoneczne — Tinosorb S, Tinosorb M, Uvasorb HEB, Parsol 1789 —dla optymalnej fotostabilności i zapewnienia bardzo szerokiej ochrony przed promieniowaniem  UVB i UVA.

 

Bardzo wysoka ochrona przeciwsłoneczna Krem SPF 50+ 

Formuła zawiera unikalny kompleks fotoochronny Sunsitive®, dzięki czemu doskonale zabezpiecza skórę przed promieniowaniem UV. Dzięki aksamitnej konsystencji , natychmiast zapewnia skórze uczucie  komfortu.  Innowacyjna formuła zapewnia przyjemność stosowania, szybko się wchłaniając i nie pozostawiając wrażenia lepkości. Krem jest przeznaczony do ochrony przeciwsłonecznej, zwłaszcza dla osób o skórze suchej i bardzo suchej oraz o jasnej karnacji, która łatwo ulega oparzeniom słonecznym.

Bardzo wysoka ochrona przeciwsłoneczna Spray SPF 50+

Innowacyjna, chowana końcówka spray'u jest bardzo praktyczna - zawsze czysta, przyjemna i łatwa w użyciu, a co równie ważne - jest też przyjazna dla środowiska. 
 
Kremy z filtrem marki Eau Thermale Avène, dzięki zawartości wyjątkowego składnika jakim jest Woda termalna Avène sprawiają, że skóra jest ukojona, złagodzona i odczuwa komfort nawet podczas kąpieli słonecznej. 

 

Chroń siebie, dbając o środowisko

Głównym celem marki Eau Thermale Avène  jest tworzenie formuł bezpiecznych dla środowiska. Od 2015 r. marka Eau Thermale Avène współpracuje z najlepszymi światowymi ekspertami w dziedzinie ekologii i ekotoksykologii, aby mieć pewność, że dermokosmetyki ochrony przeciwsłonecznej są bezpieczne dla środowiska, szanując bioróżnorodność morską: nie mają wpływu na koralowce*, fitoplankton* i zooplankton*, stanowiące podstawę łańcucha żywieniowego.

Dołóż swoją cegiełkę do dbania o środowisko, chroniąc siebie i swoich bliskich przed słońcem z dermokosmetykami Eau Thermale Avène. 
 
 * Testy przeprowadzone na reprezentatywnych gatunkach koralowców, fitoplanktonu i zooplanktonu.
 

Artykuł powstał z udziałem marki Eau Thermale Avène

PFDC/260/2021