POLECAMY

Ten zabieg powinnaś wykonać jesienią, by twoja skóra była naprawdę piękna

Chcesz mieć gładkie nogi? Spróbuj tego!
rok temu
Ten zabieg powinnaś wykonać jesienią, by twoja skóra była naprawdę piękna fot. materiały prasowe
Jesień to najlepszy moment, by wykonać trwałą i bezbolesną depilację laserową w domu, dzięki której będziesz mogła cieszyć się gładką i piękną skórą bez włosków. Dlaczego warto zdecydować się na metodę IPL i który produkt wybrać? My pokochałyśmy Depilator  BRAUN IPL 3. Za co? Sprawdźcie same!

1. Trwałość efektów 

Depilator  BRAUN IPL 3 to urządzenie, które pozwala na trwałe usunięcie włosków. Wystarczy, że wstępnie ogolisz włoski maszynką, a następnie zastosujesz urządzenie Braun. Laser dociera do cebulek, usypiając je. Już po kilku zabiegach zauważysz znaczącą różnicę, a po 6-12 tygodniach twoje nogi, ręce czy pachy będą całkowicie gładkie na długo.

2. Bezpieczeństwo i dopasowanie do skóry

Urządzenie jako jedyne na rynku jest wyposażone w nową technologię SensoAdapt™, dzięki której samodzielnie rozpoznaje koloryt skóry i dopasowuje intensywność światła. Nie będziesz potrzebować próbników z kolorami skóry jak w przypadku innych urządzeń IPL.

3. Depilacja w domu i wygoda

Depilator  BRAUN IPL 3 jest inspirowane profesjonalną technologią IPL, z której korzystają salony kosmetyczne. Ty możesz cieszyć się takim samym zabiegiem w domowym zaciszu, kiedy tylko zechcesz.  

4. Szybkość

Wyobrażasz sobie trwałą depilację łydek w 8 minut? Mytak!!. Urządzenie jest bardzo szybkie bo zasilane przez kabel, dzięki czemu utrzymuje stałą moc i pozwala na przeprowadzenie zabiegu bez zbędnych przerw! 

5. Bez bólu

Podrażnieniom i wrastającym włoskom po  woskowaniu możesz powiedzieć "bye, bye"! Urządzenie do depilacji laserowej Braun emituje ciepłe światło, za pomocą którego usypia włoski i minimalizuje ich odrastanie. Zabieg jest całkowicie bezbolesny, a nawet przyjemny!
 

Depilator  BRAUN IPL 3

 

 

Wideo: Test Depilator  BRAUN IPL 3

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/11 miesięcy temu
ja ipl od dawna chciałam zrobić ale nie zdecydowałabym się na zakup urządzenia do domu bo jednak myślę, że lepiej robić to pod okiem profesjonalisty, ja swoją depilację ipl robiłam w dermedika w Krakowie- zeszłej zimy na bardzo fajnej promocji zrobiłam pachy a teraz planuję postawić na bikini i to genialne, że nie będę musiała wracać do maszynki