POLECAMY

Zobacz, jak mężczyźni ocenili nowy zestaw do strzyżenia Braun MGK3080!

Mężczyźni, którzy wygrali zestaw do strzyżenia Braun MGK3080 w naszym konkursie, recenzują! Sprawdź, czy golenie stało się ich nową przyjemnością.
Zobacz, jak mężczyźni ocenili nowy zestaw do strzyżenia Braun MGK3080! fot. serwis prasowy Braun

Wielofunkcyjny zestaw do strzyżenia Braun MGK3080 to urządzenie 9 w 1 do precyzyjnej stylizacji włosów, brody i... nie tylko. Inteligentne nasadki sprawiają, że ma wiele zastosować i może posłużyć do: 

  • stylizacji brody – dwa wbudowane grzebienie dostosowują urządzenie do 13 różnych ustawień długości w odstępach co 2 mm, aby zapewnić precyzyjne przycinanie przy każdym użyciu
  • strzyżenia włosów – inteligentny grzebień do maszynki do strzyżenia włosów zapewnia precyzję i kontrolę użytkowania
  • pielęgnacji ciała – pełna kontrola zapewnia bezpieczne i skuteczne stosowanie na całym ciele, od klatki piersiowej i brzucha, po pachy i miejsca intymne
  • przycinania włosów w uszach i nosie – bez uczucia ciągnięcia i szarpania.


zestaw do strzyżenia Braun MGK3080

Jak ocenili je mężczyźni? 

Przede wszystkim nie muszę co chwilę biegać na poprawki do barbera czy fryzjera, mogę je wykonać w domu samodzielnie. Oszczędzam więc czas i pieniądze. Urządzenie jest o tyle funkcjonalne, że nawet podcinam włosy synowi:) Sam stylizuję zarost, nie muszę kupować nowych jednorazowych maszynek a urządzenie Braun mogę zabierać ze sobą na wyjazdy.
- Michał

Faceci pokochali  nowy zestaw do strzyżenia Braun MGK3080! Wszyscy stwierdzili, że urządzenie pomogło im w stylizacji brody, niezależnie od rodzaju zarostu. Dodatkowo 3 na 4 mężczyzn zastąpiło nowym Braunem wizyty u fryzjera.

Wielofunkcyjny zestaw Braun jest rewelacyjny. Nie tylko z dużą łatwością mogę nadać odpowiedni kształt mojej brodzie, ale przede wszystkim nie muszę tak często odwiedzać fryzjera. Moja żona ułatwiła mi to zadanie i precyzyjnie ogoliła głowę. Ja zaś ściąłem włoski mojemu synowi. Od dziś koniec z pośpiechem, koniec ze stresem, że się zatnę, koniec z niechlujstwem. Wszystko precyzyjnie docięte i broda i włosy, a nawet owłosienie na klatce piersiowej. Dodatkowo urządzenie jest lekkie, bezprzewodowe, idealnie się je trzyma w dłoni, łatwo jest utrzymać je w czystości
- Marcin

Co wyróżnia urządzenie Braun?

Respondenci wskazali na funkcjonalność i precyzję. To dzięki nim strzyżenie Braun MGK3080 jest wyjątkowe, a wymienne końcówki odpowiadają na wszystkie wyzwania męskiej pielęgnacji. 

Innowacyjność, szybkość, komfort. Małżonek wreszcie ma coś z prawdziwego zdarzenia, dzięki czemu wygląda jak człowiek :). Niezbędnik od Brauna jest z nim niemalże codziennie, czy jeśli chodzi o brodę, wąsy czy jako strzyżarka do włosów. Naprawdę fajna sprawa mieć jedno urządzenie, które zawiera w sobie tak wiele funkcji!
- Walentyna, żona Zygmunta

Teraz mam super zestaw! Golenie jest przyjemnością. Urządzenie jest wielofunkcyjne, proste w użyciu i bardzo łatwo się czyści. Dzięki wymiennym końcówkom robi naprawdę wszystko. Dla mężczyzn rewelacja, prawdziwe 8 w 1. Polecam! 
- Adam

Dodatkowo wszyscy mężczyźni biorący udział w teście jednogłośnie uznali, że urządzenie Braun MGK3080 poleciliby swoim znajomym.

Dzięki niemu nie tylko dbanie o swój wygląd jest łatwiejsze, ale to urządzenie wyzwoliło we mnie morze kreatywności! Teraz nie mam zahamowań co do zmiany swojego wyglądu, teraz mogę oddać się twórczej fantazji!Dzięki temu urządzeniu zaskakuję sam siebie! Naprawdę! To jest bardzo miłe, że takie urządzenie sprawia, że dzień zmienia swój obrót, dzieje się coś niezwykłego, i to w zaciszu domowych ścian! Dziękuję za możliwość używania urządzenia Braun MGK3080!
- Marek

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/3 miesiące temu
Braun MGK3080 - najgorsza strzyżarka jaką do tej pory miałem. Fatalna skuteczność strzyżenia - aby przyciąć brodę lub włosy trzeba wielokrotnie strzyc to samo miejsce. Poprzednie moje maszynki (Remington i Bayliss) nie dość że tańsze, były dużo bardziej efektywne. Moja reklamacja i propozycja wymiany na inny model została przez firmę Braun odrzucona. Zakup w listopadzie 2017 roku.
/7 miesięcy temu
kupiłem tą maszynkę, nie polecam
/rok temu
piękne lewe komentarze