A ty, co robisz na swojego komfortu? Odkryj produkty Bella Perfecta Ultra i ciesz się wygodą każdego dnia

Adobe Stock fot. Adobe Stock
A gdyby tak w końcu zacząć myśleć o sobie? A najlepiej – myśleć czule i z wyrozumiałością? Zdrowy egoizm to nic złego! Postaw siebie na pierwszym miejscu z produktami Bella Perfecta Ultra.
Adobe Stock fot. Adobe Stock

Życie na swoich zasadach: przepis na szczęście

Zastanawiałaś się kiedyś, jak wyglądałoby twoje życie, gdybyś każdą decyzję podejmowała w zgodzie ze sobą? W natłoku codziennych obowiązków tak często stawiamy siebie i własne potrzeby na ostatnim miejscu... A przecież wcale nie musi (i nie powinno) tak być. W końcu dopiero w wersji spełnionej, wypoczętej i zrelaksowanej jesteśmy w stanie czerpać prawdziwą radość z życia, obdarzając swoim szczęściem najbliższych. Brzmi jak truizm, ale ciężko się z tym nie zgodzić.

To co? Czas na zmiany! 

Zmiany, które wcale nie muszą być spektakularne. Czasem nawet pozornie błahe decyzje są w stanie odczuwalnie odmienić nasze życie. Na lepsze, rzecz jasna.

Najpierw odpowiedz sobie na pytanie, czym dla ciebie jest komfort (fizyczny, psychiczny, emocjonalny itd), a także jak definiujesz poczucie bezpieczeństwa i spełnienia, następnie zrób wszystko, żeby dążyć do tego stanu. W przypadku każdej z nas odpowiedzi oczywiście będą brzmieć inaczej. Warto też mieć na uwadze, że nasze potrzeby zmieniają się na konkretnych etapach życia czy... w trakcie określonej fazy cyklu.

Znajdź dla siebie minimum 30 minut (a najlepiej godzinę!) w ciągu dnia. W tym czasie zrób coś, co naprawdę sprawia ci przyjemność: praktykuj jogę, medytuj, śpiewaj, tańcz, gotuj, spaceruj albo pozwól sobie na odkrycie nowej pasji. 

Nie zapominaj też o dbaniu o wartościowe relacje. W końcu bardzo często to bliscy napędzają nas do działania, dodając pozytywnej energii. Odżywiaj się zdrowo (możliwie najbardziej ogranicz przetworzone jedzenie) i nawadniaj się. A pozostając przy tematyce zdrowotnej - nie zapominaj o regularnych badaniach! Rób sobie coroczny "przegląd" - analogicznie to tego, jak dbasz o swój samochód. Ogranicz korzystanie z elektroniki w ciągu dnia (wiemy, że to wcale nie jest takie proste, ale może warto dwie godziny przed snem włączyć w telefonie tryb "nie przeszkadzać"?). I last but not least... Zadbaj o higienę snu. Podpowiadamy - nie da się "wyspać na zapas" w weekend, sprawdziłyśmy to.

Te wszystkie elementy są w stanie naprawę odmienić jakość twojego życia. Nie wierzysz? Sprawdź! Bądź dla siebie największym, najcenniejszym skarbem, a gwarantujemy, że będzie się żyło lżej nie tylko tobie, ale również twoim najbliższym.

Bella Perfecta Ultra: dla twojego komfortu

A żeby kobiety nie rezygnowały z komfortu każdego dnia, już od długiego czasu dba marka Bella. Wraz ze swoją linią Bella Perfecta Ultra troszczy się o to, abyśmy mogły maksymalnie korzystać z życia, bez wymówek. 

Produkty higieniczne Bella Perfecta Ultra zostały stworzone z myślą o najgłębiej skrywanych potrzebach kobiet. Nic więc dziwnego, że idealnie odpowiadają na nasze potrzeby. Nie musimy już bowiem rezygnować z przyjemności, martwiąc się o ewentualny dyskomfort. Dlaczego?

Podpaski Bella Perfecta ultra są ultracienkie (mają zaledwie 2 mm), a co za tym idzie - stają się praktycznie niewyczuwalne, dzięki czemu będziesz czuć się maksymalnie swobodnie. Jeśli dotąd rezygnowałaś z dopasowanego stroju podczas miesiączki, to wiedz, że teraz już nie musisz tego robić. Nigdy więcej nie odwołuj randki ani wieczornego wyjścia z przyjaciółmi przez okres!

Powiększone, boczne osłonki podpasek Bella to dodatkowe, nieocenione wsparcie, kiedy aktywnie spędzasz czas albo po prostu masz obfite miesiączki. 

To wszystko oczywiście... Dla twojego komfortu. 

Co również istotne, różnorodność produktów w linii Bella Perfecta Ultra sprawia, że w asortymencie marki praktycznie każda z nas znajdzie coś dla siebie. Dziewięć kolorów to dziewięć wariantów produktu (z osłonkami bocznymi, bez osłonek, zapachowe, bezzapachowe i tak dalej), które gwarantują różne długości i różne pokrycia, Extra Soft i Silky Drai. Bogata gama tych produktów higienicznych jest bez wątpienia niemałym atutem, który doceniło już wiele kobiet. 

Gotowa na nowe wyzwania?

Materiał promocyjny marki Bella.

Redakcja poleca

REKLAMA