POLECAMY

Źródło młodości z Laboratoriów Vichy

Aqualia Antiox - Deoksydant młodości, aby chronić komórki macierzyste – źródło młodości skóry
Źródło młodości z Laboratoriów Vichy
Po 25. roku życia na skutek stresu oksydacyjnego komórki macierzyste twojej skóry tracą zdolność do regeneracji. W efekcie skóra staje się ziemista, uwidaczniają się na niej pierwsze oznaki starzenia i zmęczenie.

W trosce o skórę
Aby neutralizować skutki stresu oksydacyjnego w skórze i chronić komórki macierzyste Laboratoria Vichy opracowały unikalną kompozycję składników aktywnych - prawdziwy koktajl antyoksydantów o komplementarnym działaniu.  Te wyjątkowe składniki to Polifenol z cytrusów - o silnym działaniu antyoksydacyjnym (po raz pierwszy użyty w preparacie pielęgnacyjnym, wcześniej wykorzystywany w środkach farmaceutycznych) oraz witaminy C i E – znane antyutleniacze o właściwościach regeneracyjnych. Połączenie tych 3 składników stanowi bardzo skuteczną "tarczę ochronną" przed wolnymi rodnikami. 

Unikalna kompozycja składników:


Polifenol z cytrusów ceniony jest w przemyśle farmaceutycznym już od 20 lat, ale jako antyoksydant  został zastosowany po raz pierwszy w kosmetykach. Wcześniej jego pozytywne działanie na komórki macierzyste nie było znane. Działa on na wszystkie poziomy komórki – błonę komórkową, cytoplazmę i jądro komórki zapewnia całkowitą ochronę komórkową przed stresem oksydacyjnym.

Seria Aqualia Antiox składa się z 4 preparatów z kompozycją Polifenolu z cytrusów, witaminy C i witaminy E. Lekki fluid antyoksydacyjny (tuba 40ml) oprócz działania nawilżającego i antyoksydacyjnego, chroni skórę przed działaniem promieni UV, a także - dzięki specjalnym pigmentom, nadaje jej natychmiast promienny i zdrowy wygląd. Krem antyoksydacyjny (słoik, 50ml), także nadaje skórze promienny zdrowy wygląd, chroni przed promieniami UV, i wyróżnia się niezwykle zmysłową, przyjemną konsystencją. Prawdziwym eliksirem antyoksydacyjnym jest 21-dniowa kuracja Aqualia Antiox. Ten innowacyjny preparat, po samodzielnym przygotowaniu (opakowanie zawiera buteleczkę z płynem zawierającym Polifenol z cytrusów, oraz saszetkę z czystą witaminą C w 10% stężeniu, oraz niezbędną pipetkę) należy przechowywać w lodówce i zużyć w ciągu 21 dni. Efekt?- gładka, rozświetlona, promienna skóra. W gamie Aqualia Antiox jest także odświeżający sztyft pod oczy, który redukuje opuchnięcia i cienie, dając przyjemne uczucie świeżości. Wszystkie produkty można znaleźć wyłącznie w aptekach.

Poznaj bliżej produkty z gamy Aqualia Antiox
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)