Zmysłowe i świetliste

Trzy zapachy na wiosnę. Wyjątkowo urzekające i eleganckie.
/ 03.04.2006 11:44
Wiosenna kobieta powinna pachnieć najmodniejszymi perfumami. Wyjątkowo urzekająco i elegancko.

Allure Sensuelle Chanel jest zapachem, który nosimy żeby uwodzić, zostawiać za sobą tajemniczą aurę... Bardziej zmysłowy i intymny niż Allure. Słodko-korzenny, ciepły, zniewalający, tajemniczy... a jednocześnie promienny i lekki.
Podobnie jak w przypadku Allure, konstrukcja Allure Sensuelle przypomina olfaktoryczny diament o sześciu fasetkach, dzięki którym każdą kobietę otacza unikalna aura zapachu.
Cena wody perfumowanej w spreju 50 ml/ 344 zł.

Cinema Yves Saint Laurent to kwiatowo-zmysłowy bukiet przepełniony światłem. Kwiatowym akordem otula cytrusową świeżość klementynki i eleganckie, transparentne nuty cyklamenu. Biała piwonia nadaje niezwykłe akcenty. Słodka ambra sprawia, że zapach jest bardzo zmysłowy.
Cena wody toaletowej w spreju 50 ml/ 249 zł.

Nowa Aqua Allegoria: Aqua Allegoria Tutti Kiwi. Jest w niej niezwykła energia i witalność. Jean-Paul Guerlain stworzył nową kompozycję Aqua Allegoria, w której musuje soczysty nektar kiwi.
Tutti Kiwi otwiera się niezwykłym trio w nucie głowy: mandarynka, rabarbar i cytrynowy sorbet roztaczają cudownie kwaskowatą, orzeźwiającą woń. Po chwili wyłania się kiwi – pyszne i soczyste w koktajlu z pomarańczy, podkreślonym wonią pelargonii. W głębi kompozycji wanilia, drzewo sandałowe i aromaty drzewne pięknie podkreślają soczystość górnych nut.
Cena wody toaletowej w spreju 125ml/ 287zł.

Opracowanie: Małgorzata Kosiba
Fot: Serwis prasowy firm kosmetycznych.