Maski do rąk i stóp Neutrogena fot. Materiały prasowe

Zadbaj o dłonie oraz stopy i czuj się jeszcze lepiej! Poznaj maski CICA-Repair marki Neutrogena

Nowe maski od marki Neutrogena zregenerują twoją skórę w zaledwie 10 minut. Kupisz je w drogeriach Hebe.
/ 10.09.2020 16:35
Maski do rąk i stóp Neutrogena fot. Materiały prasowe

Wystarczy niewiele czasu i uwagi poświęcić codziennej pielęgnacji, by cieszyć się efektem wypielęgnowanych dłoni i stóp. Potrzebujesz jedynie produktów, które zadziałają szybko i spektakularnie, a takimi kosmetykami są maski CICA-Repair Neutrogena Formuła Norweska. Nowe maski zregenerują twoją skórę w zaledwie 10 minut.

Dlaczego dłonie i stopy wymagają szczególnej pielęgnacji?

Dłonie są nieustannie narażone na działanie czynników, które mogą wywoływać podrażnienia, na przykład na gwałtowne zmiany temperatury – zbyt niska zaburza warstwę łojową płaszcza hydrolipidowego i prowadzi do spierzchnięcia naskórka, natomiast za wysoka może wywołać nadmierne parowanie wody ze skóry.

Niekorzystny wpływ na kondycję skóry ma też częste mycie i dezynfekcja rąk. Za każdym razem usuwane jest sebum, które reguluje gospodarkę wodną. Z kolei skóra na stopach jest wyjątkowo wymagająca, ponieważ na grzbiecie może być cienka i delikatna, a na podeszwie gruba i odwodniona.

Aby pielęgnacja dłoni i stóp przynosiła pożądane efekty, warto używać produktów przebadanych dermatologicznie z odpowiednio dobranym składem. Sprawdzonym składnikiem rekomendowanym do pielęgnacji dłoni jest gliceryna, która jest głównym składnikiem nowych masek CICA-Repair marki Neutrogena.

Przywróć skórze nawilżenie

Używając regenerujących masek Neutrogena przeznaczonych do dłoni i stóp błyskawicznie uporasz się z problemem przesuszonej skóry. Skóra stanie się miękka i gładka, a także lepiej zabezpieczona przed podrażnieniami.

Maski dostępne są w formie rękawiczek oraz skarpetek, które nakłada się na 10 minut. Po tym czasie, bez potrzeby spłukiwania należy wmasować resztki produktu. Przekonaj się, ile dobrego mogą zdziałać - rozpieszczaj nimi swoje dłonie i stopy!

Obie maski dostępne są w drogeriach Hebe.  

Maska do rąk CICA-Repair marki Neutrogena, cena 17,99 zł

Maska do rąk regeneruje suchą, bardzo suchą i podrażnioną przez czynniki zewnętrzne skórę. Formuła potwierdzona klinicznie pomaga regenerować dłonie już od pierwszego użycia. Działa niczym przywracający komfort, nawilżający opatrunek, który intensywnie koi i nawilża skórę.

Maska została stworzona tak, by zachować optymalny poziom nawilżenia, niezbędny do gojenia skóry, wspomagając  proces naturalnej regeneracji skóry. Po zastosowaniu skóra dłoni jest chroniona i nawilżona przez 48 godzin. Zastosowanie jednej maski regenerującej odpowiada tygodniowej pielęgnacji kremem do rąk*.

maska neutrogena

Maska do stóp CICA marki Neutrogena, cena 17,99 zł

Pierwsza maska do pielęgnacji stóp CICA marki Neutrogena Formuła Norweska zapewnia natychmiastowe uczucie ulgi suchym stopom już od pierwszego użycia. 1 maska = 60% więcej nawilżenia**.

Polecana szczególnie dla suchej i popękanej skóry stóp, intensywnie odżywia i pomaga regenerować skórę, pozostawiając stopy widocznie gładsze i bardziej miękkie. Nadaje skórze zdrowy wygląd.

maska neutrogena

* w oparciu o średnią ilość aplikowanego codziennie kremu do rąk Neutrogena* Fast Absorbing
** w oparciu o zawartość gliceryny w balsamie do ciała Neutrogena Intense Repair CICA lub Deep Moisture

Tagi: maska