POLECAMY
Tommy Hilfiger LoudWyraź się poprzez zapach! Nowe perfumy znanej marki z pewnością zainteresują młodych ludzi ceniących niezależność.Tommy Hilfiger Loud

 fot. serwis prasowy


Marka Tommy Hilfiger wprowadziła na rynek dwa nowe zapachy Loud dla Niej i Loud dla Niego. Stworzono je z myślą o pokoleniu młodych ludzi, którzy buntują się przeciw wszystkiemu, co ogranicza ich swobodę, jednoczą się pokonując odległości między kontynentami i bariery etniczne, a łączy ich muzyka.

Nowe perfumy przemawiają do dziewczyny, silnej, seksownej, całkowicie oddanej muzyce, która pragnie zatracić się w dźwięku bębniącej perkusji. Rozbrzmiewają chłopakiem, o nieco mrocznej naturze, troszkę niebezpiecznym, którego nie można nie zauważyć, którego życie jest podłączone do wzmacniacza. Oboje stanowią część społeczności, która w coś wierzy, wierzy w siebie i swoją zdolność pokonywania podziałów kulturowych. Kiedy są razem, tworzy się pomiędzy nimi więź, uwalnia się wspólna energia, brak zahamowań. Powietrze ugina się pod ciężarem niecierpliwego wyczekiwania, a wszystko wokół, zapach, atmosfera, ta chwila są głośne - Loud.Kształt flakonu inspirowany jest płytą winylową. A do współpracy nad filmem reklamowym Loud zaproszono właśnie takich młodych ludzi, m.in. Daisy Lowe, zespół The Ting Tins - efekty tej współpracy można obejrzeć tutaj:
Zapach Loud dla kobiet:
To delikatność wzmocniona rock’n’rollową różą. Wybuchową mieszankę dopełniają nuty owocu liczi i paczuli.

Zapach Loud dla mężczyzn:
Nieprzewidywalny, szaleńczy i nieco brutalny, zapach, w którym to paczula wychodzi na pierwszy plan, ale jest mocne nuty łagodzi róża. A to wszystko otulone jest głęboką, tytoniową nutą.

Ceny sugerowane:
Loud for Her EDT 25 ml – 110 zł
Loud for Her EDT 40 ml – 155 zł
Loud for Her EDT 75 ml – 220 zł
Loud for Her 75ml Natural Body Spray – 110 zł

Loud for Him EDT 25 ml – 110 zł
Loud for Him EDT 40 ml – 155 zł
Loud for Him EDT 75 ml – 220 zł
Loud Men 75ml Natural Body Spray – 110 zł
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)