POLECAMY

Timotei Jedwabisty Blask

Specjaliści z Timotei odkryli sposób na to, by przywrócić połysk zniszczonym włosom. To nowa linia Jedwabisty Blask.
Timotei Jedwabisty Blask

Codziennie jesteś narażona na działanie szkodliwych czynników - spaliny, zbytnie przesuszenie, zanieczyszczenie środowiska, szkodliwe promieniowanie ultrafioletowe bardzo niszczą kosmyki. Włosy stają się matowe i suche.

Nie pozwól, by włosy straciły swój naturalny połysk. Teraz masz tajną broń! Używaj produktów z nowej linii Timotei Jedwabisty Blask.

Dlaczego te kosmetyki są tak niezwykłe? Wykorzystano w nich unikalną technologię opatentowanych silikonów i polimerów kationowych, które łącząc się z keratyną włosa sprawiają, że jego powierzchnia jest wygładzona, a łodyga zostaje pokryta bardzo cienką warstwą, chroniącą przed uszkodzeniami. Dzięki temu włosy są mniej zniszczone, a co za tym idzie, miękkie i bardziej błyszczące.

W produktach z linii Jedwabisty Blask znajdziesz ekstrakty z orchidei oraz 100% naturalne proteiny jedwabiu.

Stosując regularnie kosmetyki z linii Jedwabisty Blask sprawisz, że twoje włosy staną się znowu pełne życia i błyszczące!

Szampon Timotei Jedwabisty Blask
zawiera w 100% naturalne proteiny jedwabiu, które wykazują duże podobieństwo do białek keratynowej osłonki włosa. Łatwo wiążą się na jej powierzchni, szczególnie w miejscach ubytków i uszkodzeń. Proteiny jedwabiu wykazują też bardzo dobre działanie nawilżające, regulując zawartość wody w łodydze, co dodaje włosom blasku i elastyczności. Cennym składnikiem szamponu Timotei Jedwabisty Blask jest także delikatny ekstrakt z orchidei. Ma on właściwości kondycjonujące, nawilżające i zmiękczające. Pojemność 250ml - cena ok. 6,5 zł 
Pojemność 400ml - cena ok. 9 zł

Odżywka Timotei Jedwabisty Blask
zawiera w 100% naturalne proteiny jedwabiu, które działają nawilżająco oraz ekstrakt z orchidei. Nowoczesna technologia i zastosowanie substancji o dużej aktywności nawilżającej i wygładzającej pozwala uzyskać efekt bardziej błyszczących, miękkich i naturalnie rozświetlonych włosów. Dzięki odżywce Jedwabisty Blask włosy stają się zdrowsze i lepiej odżywione, łatwo się rozczesują i dobrze układają. Komórki osłonki włosa lepiej przylegają do siebie i sprawniej spełniają funkcję ochrony wnętrza włosa przed utratą wody. Powierzchnia osłonki jest bardziej wyrównana i jednolita, dzięki czemu równomiernie odbija światło, a fryzura nabiera połysku i blasku.
Pojemność 300ml - cena ok. 7,5 zł

Stosując regularnie kosmetyki z linii Jedwabisty Blask sprawisz, że twoje włosy staną się znowu pełne życia i błyszczące!
Tagi: Timotei
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)