Rzęsy pomalowane tuszem z Rossmanna fot. Pinterest

Wyprzedaż w Rossmannie. Ten tusz do rzęs za 8 zł ekstremalnie pogrubia, wydłuża i unosi rzęsy

Tusz Growing Lashes Stimulator od marki Wibo to kosmetyczny bestseller. Teraz kupisz go na wyprzedaży za 8,99 zł
Małgorzata Machnicka / 17.07.2020 15:34
Rzęsy pomalowane tuszem z Rossmanna fot. Pinterest

Ten tusz nie tylko natychmiast pogrubia i podkręca rzęsy, ale również sprawia, że z każdym pociągnięciem stają się bardziej odżywione i dłuższe. Growing Lashes Stimulator to jeden z kosmetycznych hitów marki Wibo. 

Teraz kupisz go w promocji w Rossmannie. Zapłacisz za niego 8,99 zł (jego regularna cena to 13,99 zł). Maskara dostępna jest zarówno w drogerii stacjonarnej jak i online.

Tusz do rzęs Growing Lashes Stimulator Wibo przeceniony w Rossmannie

Growing Lashes Stimulator to maskara, która nie tylko maksymalnie pogrubia i podkręca rzęsy, ale również stymuluje je do wzrostu, dzięki kilku cennym składnikom - peptydom i proteinom jedwabiu. W swoim składzie zawiera również d-panthenol i kolagen, które uelastyczniają i odżywiają włoski. Już po miesiącu stosowania rzęsy stają się mocniejsze, grubsze i wyraźniej dłuższe.  

tusz Wibo

Tusz ma intensywnie czarny kolor. Jego zgrabna, silikonowa szczoteczka nabiera odpowiednią ilość produktu, a jej krótkie włoski, są w stanie dotrzeć do każdej rzęsy, nie brudząc przy tym powieki. 

Tusz wydłuża, unosi i pogrubia rzęsy już po pierwszej warstwie. Efekt można stopniować, aż do teatralnego wykończenia makijażu. Maskara jest trwała, nie osypuje się i nie odbija na powiece - w nienagannym stanie wytrzymuje nawet 12 godzin. Nadaje się również dla wrażliwych oczu.

Nasze zachwyty nad produktem potwierdzają również Wizażanki:

To moje trzecie opakowanie. Rzęsy naprawdę są wydłużone, idealnie rozczesane. Niestety moich rzęs nie pogrubia, ale pomalowane są bardzo długie, a po pewnym okresie stosowania zdecydowanie dłuższe. Po odstawieniu na miesiąc nie zauważyłam żadnych skutków ubocznych. Z tego produktu jestem bardzo zadowolona. 

Tusz ten poleciła mi koleżanka ze studiów mówiąc, że jest najlepszy. Sama od dłuższego czasu miałam go na swojej zakupowej liście, jednak za każdym razem gdy byłam w Rossmannie był wykupiony. W końcu udało mi się go złapać i od tego momentu przepadłam. Polubiłam go od pierwszego użycia. Tusz bardzo dobrze rozdziela i wydłuża rzęsy bez sklejania. Pogrubia je tworząc bardzo łady efekt.

Więcej informacji o promocjach:
Wyprzedaż w Rossmannie - najlepszy podkład matujący za 19 zł
Najlepsza odżywka do paznokci kosztuje teraz 6 zł

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)