POLECAMY

Sun Care – Linia Słoneczna

Nowe kosmetyki do włosów marki Rene Furterer!
Sun Care – Linia Słoneczna
Włosy latem narażone są na szkodliwe działanie promieni słonecznych oraz słoną, morską wodę, przez co stają się suche, łamliwe i trudne do rozczesania. Wymagają w tym okresie wzmożonej pielęgnacji i stosowania odpowiednich kosmetyków.

Linia Słoneczna Rene Furterer
została stworzona, aby zapewnić maksymalną ochronę Twoim włosom przed słońcem, słoną wodą i chlorem. Zawarte w produktach filtry słoneczne, olejek sezamowy i masło palmowe chronią i odżywiają włosy. Podany na opakowaniach wskaźnik ochrony keratyny KPF (Keratyn Protection Factor) określa procentowy stopień ochrony keratyny, z której zbudowany jest włos.

W skład linii wchodzą produkty do stosowania przed wyjściem na słońce z wysokim wskaźnikiem KPF oraz produkty regeneracyjne do zastosowania po opalaniu i kąpieli w morzu czy basenie. Nowymi produktami w tej serii są: Żel ochronny do włosów oraz Nawilżający żel do mycia ciała i włosów.


LETNI OLEJEK OCHRONNY KPF90

Olejek ochronny wygładzający włosy i nadający im połysk. Dzięki filtrom słonecznym, naturalnym kompleksom lipidowym oraz olejkom sezamowym i rycynowym zapewnia maksymalną ochronę i odżywienie. Jest wodoodporny i nie obciąża włosów.
Pojemność: 125 ml
Cena: 77 zł

LETNI FLUID OCHRONNY KPF90

Fluid ochronny zapewnia maksymalną ochronę włosów przed promieniami słonecznymi. Zawiera filtry słoneczne i olejek sezamowy. Nawilża włosy i chroni je przed wysuszeniem. Jest wodoodporny i nie obciąża włosów.
Pojemność: 125 ml
Cena: 77 zł

SZAMPON ODBUDOWUJĄCY PO KĄPIELI SŁONECZNEJ
Szampon odbudowujący po kąpieli słonecznej usuwa osad wody morskiej i chloru oraz dostarcza niezbędnych elementów regenerujących. Zawiera masło palmowe, przez co doskonale odżywia i nawilża włosy. Dzięki zawartym mikrowoskom zapewnia gładkość i idealne rozczesywanie włosów. Przywraca włosom połysk, miękkości i elastyczność. Zapewnia ochronę przed solą i chlorem.
Pojemność: 150 ml
Cena: 59 zł

MASKA REGENERUJĄCA PO KĄPIELI SŁONECZNEJ
Maska regeneruje włosy po kąpieli słonecznej, przywraca włosom miękkość, elastyczność i blask. Została wzbogacona o masło palmowe i olejek sezamowy o właściwościach ochronnych i regenerujących. Zawarte w niej naturalne fosfolipidy zapewniają dogłębną odbudowę i ułatwiają rozczesywanie.
Pojemność: 200 ml
Cena: 144 zł

NAWILŻAJĄCA MGIEŁKA PO KĄPIELI SŁONECZNEJ

Preparat natychmiast regenerujący włosy po kąpieli słonecznej. Zawarte w nim masło palmowe nawilża i odbudowuje ochronną powłokę włosów oraz regeneruje suche, zniszczone końcówki. Preparat ułatwia rozczesywanie i układanie włosów. Stosować bez spłukiwania.
Pojemność: 150 ml
Cena: 79 zł


NOWOŚCI :

ŻEL OCHRONNY DO WŁOSÓW KPF 80
Preparat o lekkiej, żelowej konsystencji chroni włosy przed działaniem słońca, soli morskiej i chloru. Zawiera ochronny faktor keratynowy KPF 80. Dzięki nawilżającym polimerom utrzymuje stałe nawilżenie włosów (aż do 84%). Idealnie odżywia włosy dzięki olejkowi z sezamu, który zamyka łuski włosa i nadaje naturalny blask. Jest wodoodporny.
Pojemność: 125 ml
Cena: 73 zł

NAWILŻAJĄCY ŻEL DO MYCIA CIAŁA I WŁOSÓW (2 W 1)
Delikatnie myje włosy i ciało, eliminując pozostałości chloru i soli morskiej. Natychmiastowo nawilża skórę i włosy, w efekcie skóra jest satynowa w dotyku, a włosy lekkie i błyszczące. Odżywczy dzięki ekstraktom z masła palmowego. Praktyczna formuła 2 w 1.
Pojemność: 200 ml
Cena: 54 zł
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)