POLECAMY

Seria Skręt Fal i Loków Nivea

Piękny efekt. Zadbane włosy.
Seria Skręt Fal i Loków Nivea
Linia kosmetyków przeznaczona do włosów kręconych i falowanych.

Gładkie dzisiaj, kręcone jutro - teraz możliwe jest każde ułożenie naturalnie falowanych włosów. Wszystko, czego potrzebujesz, aby uzyskać niesamowity efekt, można znaleźć w linii kosmetyków NIVEA Skręt Fal i Loków przeznaczonych do włosów kręconych i falowanych. Linia składajĻca się z produktów do pielęgnacji: szamponu i odżywki oraz pianki do stylizacji, została wzbogacona o nowy produkt - Balsam podkreślający Skręt Fal i Loków.

Nowy Balsam Skręt Fal i Loków NIVEA zmienia naturalnie kręcone włosy we wspaniałe loki pełne energii, połysku i sprężystości. Kręcone włosy są bardzo wymagające: ich spiralna struktura tylko nieznacznie odbija światło i dlatego falujące włosy lub naturalne loki często wydają się matowe. A jeśli brakuje im również nawilżenia, to często wyglądają na suche i łamliwe.

Balsam Skręt Fal i Loków NIVEA to idealne połączenie pielęgnacji i utrwalenia. Zawarte w formule lipidy i aloes, a także witamina B3 i pantenol wygładzają nawet najbardziej niesforne loki oraz dają im zdrowy połysk. Jednocześnie polimery zawarte w balsamie utrwalają kształt loków, zapewniając trwałą i elastyczną sprężystość.

Nowy produkt NIVEA zawiera system Anti-Frizz, który zapewnia, że loki pozostaną w niezmienionym kształcie podczas spaceru w deszczu, w wilgotnym letnim powietrzu czy w gęstej atmosferze dyskoteki. Kombinacja specjalnie wyselekcjonowanych lipidów wytwarza wokół każdego włosa warstwę chroniącą go przed wilgocią i zapobiegającą puszeniu się. Układając włosy za pomocą Balsamu Skręt Fal i Loków NIVEA możesz byś pewna, że loki zachowają formę, będą błyszczące i pełne sprężystości.

Oczywiście loki wyglądają najlepiej, kiedy dba się o nie i układa krok po kroku za pomocą kompleksowej linii Skręt Fal i Loków NIVEA. Szampon, odżywka, pianka do włosów oraz nowy balsam do loków tworzą idealny system pielęgnacji i stylizacji włosów.

Lina kosmetyków NIVEA Skręt Fal i Loków oparta jest na wyciągu z aloesu i z lilii wodnej. Taka kompozycja składników jest idealna do włosów falowanych i loków, które mają tendencję do przesuszania. Żywica aloesu słynie ze swych nawilżających właściwości, a lilia wodna z przyjemnego i pobudzającego zmysły zapachu.
Tagi: NIVEA, włosy
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)