SEDUCTIVE ELIXIR Naomi Campbell

Naomi Campbell, SEDUCTIVE ELIXIR, perfumy
Uwodzicielski i seksowny zapach odkrywa prowokacyjną stronę natury, która kryje się w każdej kobiecie.
/ 19.08.2008 15:15
Naomi Campbell, SEDUCTIVE ELIXIR, perfumy
Wystarczy zaledwie kilka kropel tego oszałamiającego zapachu, by nabrać nieposkromionej nieprzewidywalności. Gdy zabawa, kokieteria i flirt wymkną się spod kontroli, wówczas przeobrażają się w niebezpieczną żądzę kuszenia, uwodzenia oraz zdobywania.

Ten kwiatowy piżmowo-drzewny zapach stanowi idealne połączenie wyrazistych, płomiennie czerwonych owoców oraz ostrego pieprzu, dopełnione kobiecą nutą serca w postaci eleganckich i intensywnych kwiatowych nut oraz uwieńczone kojącymi tonami drzewnymi.

Inspiracją dla zapachu SEDUCTIVE ELIXIR była Afryka, z której wywodzą się przodkowie Naomi. Twórców zapachu urzekł czerwony napar z płatków hibiskusa – kwiatu uznawanego przez tamtejszą ludność za świętość. „Przypominał cudowny magiczny eliksir, niezwykle ekscytujący i na wskroś egzotyczny, a przy tym stanowił idealne odzwierciedlenie hipnotycznego piękna Naomi”.

Nuta głowy: pełne blasku uderzenie woni soczystego granatu oraz czerwonej porzeczki połączonej z pikantnymi ziarenkami różowego pieprzu.
Nuta serca: egzotyczny hibiskus i elegancka frezja zestawione z niezwykle zmysłowymi fiołkami.
Nuta bazy: odświeżająca woń drzewa sandałowego oraz głębia piżma stanowią delikatne i łagodne dopełnienie.

Flakon:
Flakon kształtem przywodzi na myśl eliksir o barwie głębokiej czerwieni. Z wyrzeźbionym u jej podstawy wijącym się wężem, wyraża tajemniczą i kojarzącą się z magicznym czarem aurę zapachu SEDUCTIVE ELIXIR. Opakowanie zdobione satyną w odcieniu odważnej czerwieni i eleganckim grawerowanym motywem skóry węża prezentuje najnowszy zapach Naomi jako najbardziej kuszący i niezbędny dodatek tego sezonu.

SEDUCTIVE ELIXIR – Gama produktów

Abyś mogła być zalotną, seksowną i kobiecą niezależnie od wszelkich okoliczności, zapach SEDUCTIVE ELIXIR oferuje zachwycający wybór produktów tej linii, począwszy od jednej wersji trwałej i intensywnej wody perfumowanej, a kończąc na lżejszej, lecz równie urzekającej wodzie toaletowej występującej w dwóch pojemnościach.

WODA PERFUMOWANA dostępna pojemność: 30 ml (123 zł)
WODA TOALETOWA dostępna pojemność: 15 ml (56 zł), 30 ml (89 zł), 50 ml (123 zł)

By spotęgować i dopełnić doznania zapachu SEDUCTIVE ELIXIR, można skorzystać z dwóch wspaniałych produktów do pielęgnacji ciała: bogatego, odżywczego balsamu do ciała, który nadaje skórze blask i jedwabistą gładkość, oraz dezodorantu, który uwydatnia kuszącą woń zapachu SEDUCTIVE ELIXIR.

BALSAM DO CIAŁA 200 ml, 48 zł
DEZODORANT W AEROZOLU 150 ml, 45 zł
DEZODORANT W ATOMIZERZE 75 ml, 43 zł

Redakcja poleca

REKLAMA