POLECAMY

Wibrujące usta z Rouge Allure Gloss od Chanel

Błysk, nawilżenie i trwałość w uwodzicielskich kolorach!
Wibrujące usta z Rouge Allure Gloss od Chanel fot. serwis prasowy Chanel
Dla wszystkich kobiet, które kochają zaskakiwać i uwielbiają same być zaskakiwane Chanel stworzył niezwykłe, wyjątkowo ekspresyjne błyszczyki do ust Rouge Allure Gloss.

Ikona elegancji

Zamknięty  w czarnym jak noc opakowaniu ze złotą rękojeścią, przypominający legendarne pomadki Rouge Allure błyszczyk, jest atutem siły i elegancji, który każda świadoma swej wartości kobieta powinna mieć w torebce.

Jak zawsze trafione odcienie

W Polsce tej jesieni dostępnych będzie aż 5 ekskluzywnych odcieni, od delikatnego Sensible przywodzącego na myśl "baby pink", po ostry, intensywny, jesienny odcień Pirate. Wszystkie idealnie komponują się z najnowszą kolekcją makijażu Chanel na jesień 2014.
Chanel gloss - błyszczyk jesień 2014

Same sprawdziłyśmy

Naszym faworytem jest soczysty odcień Affriolant, będący zmysłowym przejściem między latem i jesienią. Kolor jest intensywny, dzięki mocno skoncentrowanym pigmentom. Ma niemal szklany połysk, który czyni usta pełniejszymi i powabnymi, a co najważniejsze długo się utrzymuje, nawilża usta, a  nawet chroni je przed negatywnymi wpływami środowiska, dzięki kompleksowi antyoksydacyjnemu. Rouge Allure Gloss to od dziś nasza tajna broń kobieca!

Ceny błyszczyków

  • Rouge Allure Gloss '19 Pirate -  153 zł
  • Rouge Allure Gloss '18 Seduction -  153 zł
  • Rouge Allure Gloss '17 Supreme -  153 zł
  • Rouge Allure Gloss '13 Affriolant -  153 zł
  • Rouge Allure Gloss '15 Sensible -  153 zł
Rouge Allure Gloss Chanel
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)