POLECAMY

PureDKNY

Nowy zapach od Donny Karan jest czysty jak łza. To więcej niż zapach... to nowy styl życia.
PureDKNY fot. serwis prasowy
„pureDKNY dotyka esencji tego, kim jestem, w jaki sposób żyję, co jest dla mnie ważne – ludzi i dzieci, które kocham oraz poczucia jedności z naturą. Dotyczy tych ulotnych chwil w życiu, kiedy czujemy się szczęśliwi i wszystko dookoła nas wydaje się być czyste i proste.” - tak o swoim zapachu mówi projektantka Donna Karan

Zapach pureDKNY to jak ucieczka do innego świata... takiego, w którym nie ma pośpiechu, a zgiełk wielkiego miasta został daleko w tyle. Bo ten flakon odzwierciedla czyste piękno natury. To zapach przeniesie cię do twojej prywatnej oazy spokoju. Świeży i ciepły aromat wanilii ukoi zmysły.

Miękki i kwiatowy zapach zawiera również Akord Zroszonych Płatków, Kwiatu Lotosu i Róży Bułgarskiej, które idealnie harmonizują z kwiatowym sercem: Przejrzystym Jaśminem, Frezją i Orchideą. Zamyka je ciepło Białej Ambry, Kremowego Drzewa Sandałowego i Kropla Wanilii w Wodzie.

Kupując ten zapach wspierasz CARE, wiodącą organizację humanitarną, walczącą z biedą na świecie, by pomóc kobietom, które odgrywają kluczową rolę w tworzeniu pureDKNY.

Cena:
Woda perfumowana pureDKNY Scent Spray 100ml - 305 pln,
Woda perfumowana pureDKNY Scent Spray 50ml - 220 pln,
Woda perfumowana pureDKNY Scent Spray 30ml - 165 pln,
Masło do ciała pureDKNY Body Butter 200ml - 145 pln,
Dezodorant pureDKNY Deodorant Natural Spray 100ml - 135 pln

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)