POLECAMY

Przylep plaster! Jedź do Spa!

Która z nas nie chciałaby wyglądać pięknie i szczupło na wiosnę? Z całą pewnością jest to marzenie każdej z kobiet!
Przylep plaster! Jedź do Spa!
Właśnie z myślą o piękniejszej części populacji firma VitaDirect, dystrybutor wyszczuplających plastrów Vita Slim, przygotowała na wiosnę wspaniały prezent!

Weź udział w konkursie. Kup plastry Vita Slim i wygraj 1 z 3 pobytów w Spa!!! bądź 1 z 400 stylowych kubeczków termicznych.

Konkurs trwa od 1 marca do 16 maja 2009. Zasady oraz szczegóły konkursu znajdziesz na stronie www.plastryodchudzajace.pl.

Plastry VITA SLIM to całkowicie naturalny i nowoczesny produkt wspomagający walkę ze zbędnym tłuszczykiem. Nakleja się je bezpośrednio na ciało. Jest to rewolucyjny sposób na przyjmowanie suplementów. Forma taka jest szczególnie polecana dla osób, które nie mają czasu na łykanie pigułek. Składniki zamknięte w plastrach o wiele łatwiej i szybciej przyswajane są przez nasz organizm, niż te w postaci tradycyjnych tabletek.

Jest to najlepszy sposób na szybkie schudnięcie, bez zbędnego wysiłku, w możliwie najkrótszym czasie. Teraz już nikt nie musi wiedzieć, że jesteś na diecie – naklejasz przeźroczysty plaster na ciało, wszystko bardzo dyskretnie, składniki plastrów są uwalniane przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, a wszystko po to, abyś mogła szybko schudnąć!

Plastry Vita Slim to w 100% naturalny i bezpieczny sposób na uzyskanie smukłej sylwetki. Nasączone są wyciągami z ziół i naturalnych składników (morszczyn pęcherzykowaty, bluszcz pospolity), dlatego nie powodują żadnych skutków ubocznych, a ich stosowanie jest całkowicie bezpieczne. W naturalny i łagodny sposób przyspieszają przemianę materii, pomagają w spalaniu złogów tłuszczowych (kofeina, L-karnityna, zielona herbata) ograniczają apetyt (szczególnie na słodycze) i dodają energii. Nie powodują efektu JOJO. Transdermalna formuła plastrów gwarantuje bardzo szybkie wchłanianie aktywnych składników i długotrwałe działanie.

Dla kobiet i mężczyzn
Bez skomplikowanych diet
Bez tabletek
Nie powodują efektu JOJO!
100% naturalne
Efektywne i łatwe w użyciu
Miesięczna kuracja (28 plastrów)

Sugerowana cena detaliczna op. 28 plastrów (miesięczna kuracja): 34,90 zł.
Dostępne w aptekach i drogeriach.


Przydatne porady:

Jeden plaster przeznaczony jest na jeden dzień kuracji
Plaster należy zmieniać każdego dnia
Przy każdej zmianie plastra należy naklejać nowy plaster w innym miejscu
Najlepsze miejsca do naklejania plastrów:
- Górna, zewnętrzna część ramienia
- Po wewnętrznej stronie ramienia, ok. 3-5 cm poniżej linii ramion
- Na karku lub wysoko na plecach (nie wolno naklejać plastra na kręgosłupie)
Najlepiej naklejać plaster każdego dnia po innej stronie ciała np. jednego dnia na lewym ramieniu, drugiego na prawym
Nie wskazane jest naklejanie więcej niż 2 plastrów jednocześnie i przedłużanie kuracji powyżej 28 dni
Kurację, jeśli to konieczne można powtarzać raz na 2-3 miesiące
Z naklejonym plastrem można brać prysznic. Pływanie lub kąpiel mogą osłabić jego działanie i spowodować jego odklejenie.
Kuracja może być powtarzana, do momentu otrzymania zadawalających rezultatów
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)