Promocja 2+2 w Rossmannie w grudniu 2018. Co warto kupić? fot. Materiały prasowe

Promocja 2+2 w Rossmannie w grudniu 2018. Co warto kupić?

Popularna sieć drogeryjna przygotowała dla swoich klientów nową promocję!
/ 18.12.2018 14:53
Promocja 2+2 w Rossmannie w grudniu 2018. Co warto kupić? fot. Materiały prasowe

Ruszyła kolejna akcja promocyjna sieci Rossmann! To doskonała okazja, by uzupełnić zapasy. Do tej pory akcje obejmowały np. kosmetyki do makijażu lub pielęgnacji. W grudniu promocja przeznaczona jest dla rodziców maluchów. Kupując 2 kosmetyki, 2 kolejne dostaje się gratis.

Promocja 2+2 w sieci Rossmann. Co kupić?

Akcja 2+2 rozpoczęła się 10 grudnia i potrwa do 18 grudnia. Jest przeznaczona dla uczestników Klubu Rossmann i programu Rossnę. Obejmuje kosmetyki do pielęgnacji dzieci: chusteczki, płyny do kąpieli, kremy, zasypki, oliwki etc.

Wystarczy wybrać 2 produkty, objęte akcją, by 2 kolejne otrzymać za darmo. Z promocji można skorzystać podczas zakupów w sklepach stacjonarnych oraz on-line.

Promocja z pewnością ucieszy wszystkie mamy, które korzystają z kosmetyków dla dzieci na co dzień. Z oferty mogą skorzystać również osoby, które borykają się z wrażliwą skórą.

Kosmetyki dla dzieci produkowane są z łagodnych składników, które nie powodują podrażnień. Z powodzeniem mogą stosować je również dorośli, którzy mają np. problemy z alergiami skórnymi.

Jak skorzystać w promocji w Rossmannie?

To bardzo proste! Wystarczy wybrać w sklepie stacjonarnym lub internetowym. Pamiętaj, że musisz być członkiem Klubu Rossmann lub programu Rossnę. Aplikację możesz w każdej chwili pobrać na swój telefon komórkowy.

  • Wybierz 4 kosmetyki dla dzieci. Muszą to być 4 różne produkty.
  • Zapłacisz za 2 z nich, a 2 tańsze dostaniesz za darmo.
  • Przy kasie lub podczas zatwierdzania zakupu w sklepie internetowym, zostaniesz poproszona o weryfikację członkostwa w Klubie lub uczestnictwa w programie sieci.
  • Gotowe! Ciesz się upolowanymi zdobyczami.

Więcej newsów urodowych:
Czekało na to wiele kobiet! Zara wprowadziła do sprzedaży potencjalny hit
TOP 5 na grudzień 2018 - wybór redaktor działu Moda i Uroda

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)