POLECAMY

Premiera nowej linii pielęgnacyjnych żeli pod prysznic Carex

Sprawdź wszystkie nowości!
Premiera nowej linii pielęgnacyjnych żeli pod prysznic Carex fot. materiały prasowe Carex
30 września w restauracji LIF odbyła się konferencja prasowa marki Carex, podczas której zaprezentowano nowe produkty - żele pod prysznic dla całej rodziny, które myją, pielęgnują i chronią skórę podczas kąpieli.

Spotkanie w familijnej atmosferze poprowadzili Karolina Malinowska i Olivier Janiak, rodzice trójki dzieci. Nowości produktowe przedstawiła Anna Pajestka, Brand Manager Carex, natomiast dermatolog dr Lidia Ruszkowska opowiedziała o potrzebach skóry podczas kąpieli.
 

Konsumenci kojarzą markę Carex z produktami antybakteryjnymi dbającymi o higienę rąk zarówno dorosłych jak i dla dzieci. "Chcemy iść o krok dalej i do naszej ofety wprowadzamy produkty, które zadbają o odpowiednią higienęi zdrowie skóry całego ciała. Nowe żele pod prysznic Carex dla całej rodziny, nie tylko myją, ale pielęgnują i chronią skórę podczas kąpieli." – kometuje Monika Latałło,  Marketing Manager w firmie PZ Cussons Polska. Wśród czterech wariantów znajdują się zarówno produkty hipoalergiczne i nawilżające, a także te z naturalnymi składnikami pielęgnacyjnymi, z witaminami A+E oraz bez parabenów. Bazą receptury żeli pod prysznic Carex jest unikalny system "SKIN PROTECT", który działa w harmonii ze skórą i podczas codziennej kąpieli dba o jej naturalną równowagę i kondycję. W portfolio żeli pod prysznic Carex znajdują się produkty, z których korzystać mogą zarówno dorośli jak i dzieci.
 

Podczas spotkania, o codziennych potrzebach skóry kobiet, mężczyzn oraz dzieci opowiedziała dermatolog dr Lidia Ruszkowska, wyjaśniając dlaczego nowe żele pod prysznic Carex to rozwiązanie odpowiednie dla najbardziej wymagających domowników, nawet tych najmłodszych, czy też posiadaczy skóry wrażliwej. Brand Manager marki Carex, Anna Pajestka (PZ Cussons Polska), wprowadziła  dziennikarzy w świat marki Carex oraz zaprezentowała cztery rodzaje nowych żeli pod prysznic (Carex Gentle Moisture, Carex Nourishing, Carex Mild & Sensitive i Carex Vitamin Fresh).
 

Wśród gości na prezentacji nowych produktów pojawili się m.in.: Bogna Sworowska, Sylwia Nowak, blogerki Marta Lech-Maciejewska z mężem (SuperStyler) oraz Anna Skura (WhatAnnaWears).
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)