POLECAMY

Powiększająca szminka Ultra Colour Rich SPF 15

Nowość Avon - szminka powiększająca usta dla nowoczesnych kobiet!
Powiększająca szminka Ultra Colour Rich SPF 15
Powiększająca szminka Ultra Colour Rich SPF 15 powstała w oparciu o kompleks Maxi Lip-Plumping i kolagen powiększający usta.

Ta innowacyjna pomadka oprócz składników powiększających oraz nawilżających posiada nasycony kolor. Sprawia, że wargi nabierają bardziej zdecydowanego wyglądu. Mrowienie ust po zastosowaniu szminki wzmaga efekt pełnych ust.

Powiększająca szminka Ultra Colour Rich SPF 15 dostępna jest w 10 odcieniach.

Cena: 29,90 zł
Pojemność: 3,8 g

W sprzedaży od 13 listopada 2008 roku.


***

Reese Witherspoon
została globalną ambasadorką firmy Avon na świecie i pełni rolę rzecznika dla kluczowych marek kosmetyków oraz Konsultantek firmy. Będzie też sprawować funkcję Honorowego Przewodniczącego Fundacji Avonu, koncentrując się na kwestiach zwalczania raka piersi, przemocy w rodzinie, a także niesienia pomocy osobom poszkodowanym w różnego rodzaju wypadkach losowych. Wizerunek Reese Witherspoon pojawi się w reklamowej kampanii telewizyjnej i prasowej Powiększającej szminki Ultra Colour Rich SPF 15.

Reese Witherspoon to jedna z najczęściej nagradzanych aktorek młodego pokolenia. Jest znana z wielu ról filmowych, m.in. w „Spacerze po linie” i „Legalnej blondynce”. Prowadzi też własną firmę producencką, która wypuściła na rynek „Legalną blondynkę 2”. Reese jest uosobieniem nowoczesnego i kobiecego stylu. To aktywna, pracująca matka, która radzi sobie ze wszystkimi obowiązkami, a przy tym zawsze wspaniale wygląda.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/10 lat temu
Pomadka ma mniej niż 4g to nie dobrze... bo nie jest taniutka, a tu za cos trzeba zapłacic...