Poczuj miękkość kaszmiru

Palmolive przedstawia nową linię kosmetyków pielęgnacyjnych z ekstraktem z kaszmiru. <!-- (c) 2000-2004 Gemius SA ver 1.1 Emisje: EDIPRESSE/Polki.pl/niestandardowa/palmolive_1x1_zaj, Palomolive_zajawka, pixel --> <script language="javascript1.2" type="text/javascript"><!-- var _gde_zfpkhqmtyv = new Image(1,1); _gde_zfpkhqmtyv.src='https://ad.hit.gemius.pl/redot.gif?l=8/tstamp='+(new Date()).getTime()+'/id=za01NqLqeainVVIsrshbUpbBzQAUPdtYsbSOCK80qwH.r7/stparam=zfpkhqmtyv'; //--></script>
/ 15.12.2006 17:18
palmolive1.jpgPalmolive przedstawia nową linię kosmetyków pielęgnacyjnych z ekstraktem z kaszmiru Palmolive Pure Cashmere. Palmolive Pure Cashmere Intensywne Nawilżanie i Palmolive Pure Cashmere Wrażliwa Skóra - dwa nowe żele pod prysznic.Zmysłowe bogactwo miękkiej skóry

palmolive02.jpgPalmolive Pure Cashmere Intensywne nawilżanie

to nowy żel do pielęgnacji ciała nawet dla najbardziej wymagających pań. Receptura żelu wzbogacona została ekstraktem z 100% naturalnego kaszmiru, mleczkiem nawilżającym i olejkiem z jojoby, dzięki temu zapewnia skórze łagodną pielęgnację.

palmolive02.jpg Palmolive Pure Cashmere Wrażliwa skóra to żel przeznaczony dla kobiet o wrażliwej skórze. Jak wskazują badania w całej Europie to aż 45% wszystkich pań*. Receptura żelu wzbogacona ekstraktem z 100% naturalnego kaszmiru i mleczkiem nawilżającym, zapewnia naturalną równowagę skóry. Podczas mycia uwalnia się krem nawilżający, który utrzymuje się na skórze nawet do 24 godzin. Skóra pozostaje tak delikatna i gładka, że nie sposób oprzeć się jej dotykowi.
*Źródło: badania wizerunkowe – 2001


Firma Colgate-Palmolive wprowadza nowe żele w innowacyjnym - kobiecym - opakowaniu. Elegancka butelka w kolorze kości słoniowej ma subtelny kształt. Wygodne w użyciu zamknięcie u dołu opakowania pozwala cieszyć się luksusem kaszmiru do ostatniej kropli.

Wyniki badań klinicznych
Badania kliniczne żeli** dowiodły, że po 5 dniach stosowania Palmolive Pure Cashmere nastąpiła znacząca poprawa nawilżenia skóry i jej ogólnej kondycji. Znacznie też ustąpiły oznaki suchości i szorstkości.
**Źródło: Advanced Moisture clinical: Leg Moisturising study, Stephans& Associates „5 day home use study”

Pojemność i rekomendowana cena: Żele pod prysznic: 200 ml – 8,29 zł.


Palmolive Pure Cashmere Irresistible Softness i Palmolive Pure Cashmere Sensitive Care - Dwa nowe mydła w kostce
Luksusowo miękka i gładka skóra

Palmolive Pure Cashmere Caring Soap Irresistible Softness to nowe mydło w kostce, które zawiera ekstrakt z 100% naturalnego kaszmiru. Dzięki nowoczesnej formule mydło to pozwala zachować naturalną równowagę skóry i jej naturalny poziom nawilżenia. Pozostawia ją niezwykle miękką i gładką. Nowe mydło Palmolive ma kremową konsystencję i delikatny owocowo-kwiatowy zapach z nutą drzewa sandałowego.

Palmolive Pure Cashmere Caring Soap Sensitive Care to nowe mydło w kostce stworzone specjalnie z myślą o paniach, które mają delikatną i wrażliwą skórę. Ekstrakt ze 100% naturalnego kaszmiru oraz mleczko nawilżające pozostawiają nawet najbardziej wrażliwą skórę naturalnie piękną. Formuła nowego mydła została przebadana dermatologicznie.

Nowoczesna formuła mydła w kostkach Palmolive Pure Cashmere jest połączeniem naturalnego mydła i łagodnych środków myjących, które pozwalają skórze zachować naturalną równowagę. Mydło łatwo się spłukuje, a po jego użyciu skóra jest naprawdę czysta.
Produkty dostępne są w eleganckich kartonikach. Delikatna, kobieca kolorystyka i nowoczesne wzornictwo dodatkowo podkreślają wyjątkowy charakter mydeł.
Pojemność i rekomendowana cena mydła: 100g – 2,49 zł.

Kaszmir - symbol splendoru
Kaszmir jest uzyskiwany z włókien, które wyczesuje się z podbrzusza kóz kaszmirskich. To właśnie najcieńsze włókna sprawiają, że kaszmir jest tak delikatny. Ze względu na trudność w jego pozyskiwaniu jest uważany za niezwykle luksusowy materiał. Kaszmir jest wysoce ceniony w świecie mody, gdzie stanowi niekwestionowany symbol luksusu i kobiecości. Dzięki delikatnym i cienkim włóknom łatwo łączy się z wełną i jedwabiem.

Dotyk luksusu
Każda kobieta chce poczuć się wyjątkowo i poznać prawdziwy smak luksusu. Poszukuje produktów najwyższej klasy, które zapewnią jej skórze blask, poczucie łagodnej miękkości i nawilżenie. Teraz jest to możliwe dzięki nowym kosmetykom Palmolive Pure Cashmere. W skład linii wchodzą żele pod prysznic oraz mydła w kostce.Konkurs! Konkurs! Konkurs!
Odrobina luksusu na święta!
Poczuj niebywałą miękkość kaszmiru i nawilżające właściwości mleczka, zamknięte w żelach pod prysznic Palmolive Pure Cashmere Intensywne Nawilżanie i Wrażliwa Skóra. Przekonaj się, jak zmysłowa stanie się Twoja skóra dzięki nowym mydłom w kostce Palmolive Pure Cashmere Irresistible Softness (Wyjątkowa miękkość) i Sensitive Care (Wrażliwa skóra).

Żele do pielęgnacji ciała z serii Palmolive Pure Cashmere
są przeznaczone nawet dla najbardziej wymagających pań. Ich receptura wzbogacona została ekstraktem z 100% naturalnego kaszmiru i mleczkiem nawilżającym. Dzięki temu zapewniają skórze łagodną pielęgnację i naturalna równowagę.

Nowe mydła w kostce Palmolive Pure Cashmere
zawierają ekstrakt z 100% naturalnego kaszmiru oraz mleczko nawilżające. Ich nowoczesna formuła pomaga zachować naturalną równowagę skóry i jej naturalny poziom nawilżenia. Nowe mydła Palmolive mają kremową konsystencję i delikatny owocowo-kwiatowy zapach z nutą drzewa sandałowego.


Więcej informacji o produktach na
www.palmolive.pl

Konkurs! Konkurs! Konkurs!

Odpowiedz na pytanie:
Dlaczego produkty z linii Palmolive Pure Cashmere pozostawiają skórę gładką i miękką?

a) Ponieważ zawierają włókna kaszmiru
b) Ponieważ zawierają mleczko nawilżające i ekstrakt z 100% naturalnego kaszmiru
c) Ponieważ zawierają mleczko kaszmirowe

Prawidłowa odpowiedź: B.

Lista zwycięzców:
1. Agata Folwarczny, Rybnik
2. Agnieszka Zajma, Nysa
3. Agnieszka Dzielińska, Ponań
4. Agnieszka Jaszczak, Kamienna Góra
5. Agata Pawtel, Rybnik
6. Agata Plata, Katowice
7. Anna Górska, Solec nad Wisłą
8. Joanna Cybulska, Malbork
9. Marek Wójcik, Ostrowiec Świętokrzyski
10. Dorota Malec, Lublin
11. Kinga Wieczorek, Pisz
12. Monika Niemczyk, Radom
13. Anna Kujawiak, Radzyń Podlaski
14. Luiza Płoszaj, Lublin
15. Katarzyna Wróbel, Sosnowiec
16. Magdalena Sawicka, Kielce
17. Anna Będzińska, Katowice
18. Monika Stefańska, Siedlce
19. Daria Trębacz, Mielec
20. Natalia Mędrak, Sieniawa
21. Eliza Nosal, Szczuczyn
22. Sylwia Prejs, Adamówka
23. Iwona Sokołowska, Baćkowice
24. Martyna Urban, Dubiecko
25. Izabela Rudnicka, Kutno
26. Sławomir Młynarz, Otwock
27. Ola Podgórna, Piława
28. Marek Wojcik, Mrągowo
29. Piotr Pitera, Zielona Góra
30. Agnieszka Warakomska, Kielce