Piękny biust z BUST CAPS

Tabletki BUST CAPS zostały specjalnie opracowane, aby upiększać kobiece piersi.
/ 30.01.2007 10:49
 
Około 75% kobiet pragnie udoskonalić swoje piersi.
Jednym z bardziej drastycznych rozwiązań, na które się decydują, jest lancet chirurgiczny, chociaż nie jest to jedyny sposób na przywrócenie ich naturalnego piękna.

Jak działają BUST CAPS?
W tkance gruczołowej znajdującej się w piersiach istnieje dynamiczna równowaga między rozwojem a zanikiem komórek. W okresie dojrzewania płciowego rozwój tych komórek jest szybszy niż ich zanik, natomiast w miarę starzenia się zjawisko to ulega odwróceniu. Skóra nie potrafi dostosować się do zmniejszającej się objętości tkanki gruczołowej, co daje efekt obwisłego biustu. Niewielkie dawki fitoestrogenu w tabletkach w połączeniu z katalizatorami powodują pobudzenie produkcji hormonów w organizmie i w ten sposób podtrzymują równowagę między rozwojem a zanikiem tkanki gruczołowej. Organizm rozpoznaje stan pojawienia się dodatkowych fitoestrogenów jako stan występujący w okresie dojrzewania płciowego.

Jak uzyskać utraconą jędrność?
Ciąża, laktacja, utrata wagi są podstawowymi przyczynami powodującymi utratę tkanki tłuszczowej w piersiach i zmniejszenie ich rozmiaru, co w efekcie niekorzystnie wpływa na ich wygląd i kształt. Aby uzyskać utraconą jędrność, w wielu przypadkach wystarcza trzy- lub czteromiesięczna kuracja BUST CAPS. Niektóre kobiety uzyskały pożądaną jędrność w krótszym czasie.

Kto może zażywać BUST CAPS?
Każda kobieta powyżej 18 roku życia, która chce mieć piersi jędrne i elastyczne, a nawet nieco większe niż dotychczas. Kobiety, które karmiły naturalnie, często mają odczucie „pustych” piersi po zakończeniu karmienia. Tabletki BUST CAPS przywracają piersiom ich pierwotne walory oraz zwiększają rozmiar.

Firma CEC Poland Sp. z o.o. jest wyłącznym przedstawicielem i dystrybutorem produktów BUST CAPS na terenie Polski.
Szczegółowe informacje oraz zamówienia: tel. (012) 633 80 57 lub przez internet www.beautybuilders.pl