POLECAMY

Piękno to radość życia

Pielęgnacja cery tłustej i mieszanej NIVEA VISAGE!
Piękno to radość życia
NIVEA VISAGE stworzyła unowocześnioną wersję swojej gamy produktów do pielęgnacji twarzy, wprowadzając nowe formuły, nowy wygląd i wyraźne rozróżnienie kolorystyczne dla danego typu skóry, pozwalające kobietom dużo łatwiej odnaleźć na półce właściwy produkt.

Z badań wynika, że ponad połowa kobiet kupujących NIVEA wybiera produkty opracowane specjalnie dla ich typu skóry. Kosmetyki takie dostarczają ich cerze tego, czego potrzebuje, oraz powodują, że kobiety zarówno czują się, jak i wyglądają dobrze. Kobiety te pytają: "Dlaczego miałabym zmieniać kosmetyki, jeśli moja skóra otrzymuje właściwą pielęgnację, a ja dobrze się z tym czuję?"

Skóra tłusta i mieszana (Linia zielona)
Wymaga szczególnej pielęgnacji, która nie tylko pozwoli uregulować poziom produkcji sebum, ale również wyrówna poziom wilgoci w skórze, dzięki czemu pozostanie ona matowa przez długi czas.

Zielona linia do pielęgnacji cery mieszanej i tłustej NIVEA VISAGE

Pielęgnacja cery tłustej i mieszanej bywa trudna, czasochłonna i - nierzadko - kosztowna. Skóra taka wymaga bowiem specjalnego traktowania: kremy odżywcze i nawilżające do partii suchych, matujące do przetłuszczających się, oprócz tego toniki i żele do mycia. I mimo faktu, że ponad 30% kobiet w Polsce ma cerę tłustą lub mieszaną, stosunkowo niewielu producentów posiada w swojej ofercie pełną linię kosmetyków do pielęgnacji takiej cery. W związku z tym kobiety z przetłuszczającą się skórą zmuszone są sięgać po kosmetyki, które - owszem uzupełniają się - ale nierzadko pochodzą od różnych producentów i posiadają różne składniki, co może powodować dodatkowe podrażnienia.

Linia NIVEA VISAGE pomaga kobietom z przetłuszczającą się cerą zwalczyć ich główny problem: świecenie się twarzy. Wszystkie kosmetyki wchodzące w skład linii do cery tłustej i mieszanej (żel do mycia twarzy, tonik oraz krem matujący) - dzięki odpowiednim składnikom - nie tylko pielęgnują, ale przede wszystkim matują skórę.


Głęboko oczyszczający żel do mycia twarzy NIVEA VISAGE
- skutecznie usuwa zanieczyszczenia oraz pozostałości makijażu
- zapobiega błyszczeniu się twarzy dzięki formule z kompleksem Anti-Shine
- dogłębnie oczyszcza oraz zwęża pory skóry dzięki zawartości związków glinu o działaniu ściągającym
opakowanie: tuba 150 ml
cena: ok. 15 PLN


Tonik matujący NIVEA VISAGE
- skutecznie matuje i oczyszcza skórę, nie powodując jej wysuszenia, dzięki formule z kompleksem Anti-Shine
- kontroluje wydzielanie sebum, zapobiegając w ten sposób błyszczeniu się twarzy
- zapewnia skórze uczucie świeżości
opakowanie: butelka 200 ml
cena: ok. 15 PLN


Matujący krem nawilżający na dzień NIVEA VISAGE
- posiada lekką formułę z kompleksem Anti-Shine, zapewniającą długotrwały efekt matujący w partiach skóry narażonych na przetłuszczanie
- idealnie nawilża miejsca, które tego potrzebują
- specjalny system ochronny SPF 8 z witaminą E chroni skórę przed niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi
opakowanie: słoiczek 50 ml
cena: ok. 16 PLN

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)