Pianka dodająca włosom objętości - test

Dodają fryzurze objętości, utrwalają ją, a także definiują loki. Zobacz wynik testu!
/ 09.02.2012 16:41
Pianki należą do najbardziej uniwersalnych kosmetyków do stylizacji włosów. Nie tylko dodają im objętości, ale także uelastyczniają i ułatwiają układanie. Ich pomoc przyda się zarówno włosom cienkim, jak i grubym, które dzięki nim stają się bardziej podatne na układanie.

Jeśli za pomocą pianki chcesz dodać włosom objętości, wystarczy, że jej niewielką ilość rozprowadzisz starannie na włosach, a potem wysuszysz przeczesując je grzebieniem. Jeszcze większą objętość uzyskasz, jeśli susząc będziesz nawijała je na grubą, okrągłą szczotkę.

Zobacz jak pianki dodające włosom objętości wypadły w teście!
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (9)
/23.11.2016 13:34
Na poprawę stanu wlosów wystarczy Hb jeunesse - poprawa jest widoczna dosyć szybko, bo w zasadzie od jednego do drugiego mycia wygląda to o wiele lepiej. U mnie dojście do dużej zmiany stanu włosów to była kwestia tygodni, ale najważniejsze, że docelowo zrealizowaliśmy cele. Teraz wygląda to naprawdę super.
/06.05.2016 14:51
Ja teraz zmieniłam i stosuję volume hair plus początkowo z salonu fryzjerskiego jako stały klient dostałam jeden, ale teraz sama sobie kupuje przez mybelle. No i w końcu tak zwiększacz objętości mi nie niszczy włosów.
/24.03.2016 13:09
Po jakim czasie szampon Hb daje rzeczywiście efekty? W sensie czy od razu zauważę poprawę? To jakoś przychodzi stopniowo, czy jak? Bo nie wierzę, że nagle po jednym myciu diametralnie zmienia się objętość włosów. To wymaga czasu.
POKAŻ KOMENTARZE (6)