Zmysłowe zapachy na walentynki

Słodkie perfumy wodzą na pokuszenie. Poznaj 12 kuszących propozycji zapachowych.
/ 17.01.2013 07:59

Perfumy na romantyczną randkę powinny być lekkie i delikatne. Zdaniem dr Allana R. Hirscha, neurologa i psychiatry, mężczyźni najbardziej lubią, kiedy kobiety używają zapachów kwiatowych lub kwiatowo-owocowych.

Jeżeli chcesz zachwycić i oczarować swojego partnera, w kompozycjach zapachowych szukaj świeżych i subtelnych aromatów białych kwiatów, cytrusów i wanilii. Unikaj intensywnych, orientalnych nut, które dla większości facetów są trochę onieśmielające i zbyt agresywne.

Niezbyt dobrym wyborem – przynajmniej na randkę – są zapachy typu unisex czy, tak lubiane przez niektóre dziewczyny, męskie perfumy. Faceci podświadomie odbierają to jako sygnał, że... też jesteś facetem.

W badaniach dr. Hirscha najbardziej pozytywne reakcje wywoływały aromaty wanilii i słodkiej pomarańczy, które znajdziesz w wielu kompozycjach zapachowych. Natomiast delikatne nuty kwiatowe kojarzyły się facetom z zapachem czystej kobiecej skóry.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/06.02.2013 03:47
I can't bleveie I've been going for years without knowing that.
/05.02.2013 15:14
Witam Chciałabym się dowiedzieć jeaikj konsystencji powinno być ciasto przed pieczeniem. U mnie wyszło bardzo klejące (nie płynne) i musiałam trochę podsypywać mąką aby przy wykładaniu do formy się nie kleiło do rąk.A tak poza tym, ciasto przepyszne. Trochę mi się spiekło na bokach.Zamf3wione na Bal Andrzejkowy do przedszkola (w sporej ilości) 0 0
/01.02.2013 16:45
Oj nie zgodzę się, faceci uwielbiają orientalne perfumy. Nie ma nic bardziej seksownego. A zapachy z białych kwiatów dla większości z panów pachną jak mydło. Najlepiej jest perfumować się tym w czym czujemy się najlepiej, każdy ma inną chemię skóry. Byle stosować z umiarem, bo najgorzej to zlać się perfumami z góry do dołu.