Perfekcyjna stylizacja

Kosmetyki Taft Lycra-flex do układania trwałych i elastycznych fryzur.
/ 31.10.2005 10:55
 
Elastyczność, komfort i łatwość użycia to cechy materiału, który zrewolucjonizował współczesną modę. Lycra wprowadziła nowe standardy w modzie, wyzwoliła pełnię ruchów i zapewniła komfort dobierania strojów bez konieczności rezygnacji z elegancji.

Tą drogą podąża także marka Taft, która wprowadziła unikatową linię do stylizacji włosów z dodatkiem Lycry. Styliści i eksperci firmy Schwarzkopf&Henkel opracowali innowacyjną formułę nowej linii produktów do stylizacji włosów.

Kosmetyki Taft Lycra-flex umożliwiają łatwą i perfekcyjnie trwałą stylizację nawet najbardziej elastycznych fryzur. Styliści i eksperci firmy Schwarzkopf&Henkel opracowali innowacyjną formułę nowej linii kosmetyków do stylizacji włosów.

Produkty z tej linii pozwalają na uzyskanie nie tylko efektu trwałości fryzury, ale także jej elastyczności. Lakier, pianka i żel do włosów Taft Lycra-flex pozwalają na ułożenie swobodnych, elastycznych, naturalnie wyglądających i nowoczesnych fryzur bez sklejania włosów. Specjalna formuła Lycra-flex zawiera mikroskopijne cząsteczki włókien Lycry, które po nałożeniu kosmetyku równomiernie rozprzestrzeniają się na powierzchni włosów, tworząc na nich przezroczystą, niewidoczną siateczkę o bardzo wysokim stopniu elastyczności. Dzięki niej wymodelowany kształt fryzury utrzymuje się nawet przez 24 godziny, nie klejąc przy tym włosów.

Lakier bardzo mocny Taft Lycra-flex, poj. 250 ml – ok. 14 zł.
Pianka bardzo mocna Taft Lycra-flex, poj. 200 ml – ok. 14 zł.
Żel bardzo mocny Taft Lycra-flex, poj. 150 ml – ok. 12 zł