POLECAMY

Paco Rabanne - 1 Million

Nowy intrygujący zapach dla mężczyzn od Paco Rabanne!
Paco Rabanne - 1 Million
Około 40 lat temu Paco Rabanne, miłośnik metalu, zaprojektował sukienkę wykonaną z 9 kilogramów wysokiej jakości złota, której kołnierzyk był inkrustowany 300 karatowymi diamentami. Ta sukienka – czyste szaleństwo – noszona przez piosenkarkę Francoise Hardy, zaznaczyła początek pasjonującej przygody pomiędzy złotem, a światem mody.

„Złoto jest symbolem władzy, monarchii i stuprocentowej męskości”, twierdzi projektant, który teraz bardziej niż kiedykolwiek, dzięki nowemu męskiemu zapachowi 1 MILLION, powraca do starożytnego świata.

OD KRAWIECTWA DO PERFUM
Paco Rabanne
był jednym z pierwszych, którzy podjęli wyzwanie i który zmierzył się z góry wyrobioną opinią o delikatnym i subtelnym świecie zapachów.
Trzy lata po stworzeniu domu mody Rabanne, kreator wprowadził na rynek dwa zapachy dla kobiet, które zupełnie zrewolucjonizowały stereotypowe myślenie o perfumach – Calandre i Metal. Nazwa perfum Calandre przez wielu była mylnie kojarzona z nazwą zderzaka samochodowego. W rzeczywistości jednak słowo wywodziło się od „Calandros”- co oznacza człowieka, który chciał być równy z bogiem. W 1973r. z myślą o mężczyznach Paco Rabanne opracował nową formułę zapachu, bazującą na nutach paproci. Ten oryginalny i zmysłowy zapach, nazwany PACO RABANNE pour Homme okazał się absolutnym hitem. Sukces zaowocował powstanie kolejnych perfum – ULTRAVIOLET, XS i Black XS, z których każde nosiły „znamię” talentu Paco Rabanne - zapachy za każdym razem zaskakujące swą oryginalnością, zawsze z najwyższej półki.

Dla projektanta 1 MILLION jest niczym więcej jak punktem zwrotnym - numerem 1 na nowej drodze myślenia.

„40 lat temu, wierzyłem, że przeniesienie zapachu do świata krawiectwa jest logiczną kontynuacją i uzupełnieniem moich dotychczasowej działalności jako projektanta.”
Paco Rabanne

– WYZYWAJĄCY ZAPACH –
Wyobrażanie sobie zapachu jest jak pełna niespodzianek przygoda. To jak wejście na drogę bez świadomości, dokąd zaprowadzi. Historia każdego zapachu Rabanne ma w sobie nieco radości i tajemniczości. 1 Million jest bardzo specyficznym zapachem - ma w sobie nieodgadnioną do dziś tajemnicę.
„To jest dziwny zapach, pełen dobrych wibracji”- stwierdza Paco Rabanne. 1 Million jest jak utwór muzyczny skomponowany wspólnie przez Christopher Raynaud, Olivier Pescheux i Michael Girard.
„Lubię moje zapachy, ponieważ są świeże na początku, później się strukturyzują, uwalniając moc wibracji i kontrastów” - twierdzi Paco Rabanne.
1 Million zaczyna się radośnie serią świecących i błyszczących nut. Świeżość grejpfruta, mięty i czerwonej mandarynki zamkniętych w nucie głowy uwodzi swoim urokiem. Później w nucie serca zapach staje się bardziej intensywny dzięki absolutowi róży, cynamonu i kompozycji pikantnych nut, tworząc kombinację uderzających kontrastów, wyrafinowanej, zmysłowości i asertywnej męskości. Następnie odkrywamy kombinację najwyższej aksamitnej harmonii akordów skórzanych, białego drewna, ambry i esencji indonezyjskiej paczuli. W rezultacie końcowym wyczuwamy nie jeden zapach, ale kaskadę tworzącą oryginalną i wyrazistą woń.

– ASORTYMENT PRODUKTÓW 1 MILLION –
Produkt jest dostępny w pojemnościach:
Woda toaletowa 50 ml – cena: 199 zł
Woda toaletowa 100 ml – cena: 265 zł
Ponadto w skład nowej linii zapachowej dla mężczyzn wchodzą:
Emulsja po goleniu – cena: 182 zł
Dezodorant w sprayu – cena: 86 zł
Dezodorant w sztyfcie – cena: 83 zł


SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)